betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Trendy možnosti plotov Inšpirujte sa

Panelové betónové ploty sú skladačkou, ktorá nepotrebuje ucelené betónové základy (len pod stĺpiky), sú to ploty z betónových dielcov.

Napred sa osadia stĺpiky, do ktorých sa potom jednotlivé dielce nasúvajú. Betónové plotové dielce sa vyrábajú ako klasické sivé, tak v dekoroch, ktoré imitujú napríklad tehly, prírodný kameň či drevo. Dekor je buď len z jednej strany, alebo môže byť z oboch strán.

Betónový plot je navrhnutý tak, aby napodobňoval iný materiál, ako je mozaika, tehla alebo kameň. Akonáhle sú zaistené na mieste, betónový plot je kompletný bez nutnosti dokončovania.

Betónové ploty sú také univerzálne, že si môžete vybrať akýkoľvek štýl. Tehlové ploty, kamenné ploty; to sú len niektoré z možností betónu. Pri výbere oplotenia domu a pozemku sú to atraktívne spôsoby, ako skryť nevzhľadné veci, ako sú smetné koše alebo vybavenie. Betónový plot je možné použiť aj ako plot na ochranu súkromia pre záhradné bazény alebo vírivky.

Panelové ploty z betónu