betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónový blok - stavebné betónové kocky bloky

Betónové kocky - bloky sú ideálnym stavebným prvkom nielen pre stavbu oporných múrov. Jedná sa o plný betónový blok so zámkom, ktorý sa stavia jednoduchým systémom ako stavebnice.

BETÓNOVÉ KOCKY - BLOKY romery, váha a ceny
Š x V x D v cmCena v €/ks
80 x 80 x 160 = 2360 kg160 €
80 x 80 x 80 = 1180 kg85 €
60 x 60 x 180 = 1560 kg130 €
60 x 60 x 120 = 1040 kg90 €
60 x 60 x 60 = 520 kg55 €
40 x 40 x 160 = 590 kg65 €
40 x 40 x 120 = 440 kg50 €
40 x 40 x 80 = 295 kg40 €
40 x 40 x 40 = 145 kg25 €
40/80 x 40 x 80 = 480kg zakladová(rozšírená)55 €
30 x 60 x 180 = 780 kg75 €
30 x 60 x 60 = 260 kg30 €
30 x 60 x 30 = 130 kg20 €
30 x 50 x 150 = 540 kg60 €
30 x 50 x 60 = 220 kg25 €
30 x 50 x 30 = 110 kg20 €
30/60 x 50 x 90 = základová(rozšírená)55 €

Bagin2 ponúka širokú škálu riešení betónových blokov. Prefabrikovaný betón block ponúka riešenia tam, kde je k dispozícii obmedzený priestor na uzavretie. Naše betónové bloky so zámkom majú jednoduchý dizajn, čo umožňuje jednoduchú manipuláciu a rýchlosť inštalácie.

Náš sortiment betónových kociek - blokov ponúka rôzne veľkosti a tvary, čo umožňuje prispôsobiť sa konkrétnym potrebám vášho projektu. Či už plánujete stavbu oporného múru, skladových priestorov alebo dočasného oplotenia, naše betónové kocky-bloky sú ideálnym riešením.

Betónové kocky - bloky sú dostupné v rôznych veľkostiach a tým sa dajú prispôsobiť vašim potrebám. Sú skvelým riešením, keď potrebujete rýchlo ohradiť obmedzený priestor a nemáte čas ani pracovné sily na stavbu tradičného ohradenia. Naše betónové kocky - bloky so zámkom pozostávajú z jednoduchých, do seba zapadajúcich kusov, s ktorými sa ľahko manipuluje a rýchlo sa inštalujú. Poskytujú odolné a stabilné ohraničenie, ktoré možno prispôsobiť vašim špecifickým potrebám.

Betónblock má rôzne použitia ako; skladovacie priestory, bezpečnostné obvody, zemné uloženie, deliace steny, segregácia materiálu a ďalšie. Ide o perfektné riešenie oddelenia a skladovania, ktoré poskytuje okamžitú stabilitu bez ohľadu na prevládajúce pôdne podmienky a možno ho znova a znova použiť. Do seba zapadajúce betónové bloky kocky vytvárajú pevnú štruktúru bez potreby lepenia alebo upevňovania.

Betónové kocky predstavujú mobilné riešenie opornej steny. Keď sú postavené na mieste, ponúkajú pevnosť a odolnosť, ale dajú sa tiež premiestniť, čo umožňuje opätovné použitie produktu, a teda menej odpadu. Keďže bloky sú nainštalované rýchlo a jednoducho sa inštalujú.

Betónové bloky sú ideálne na stavby v poľnohospodárstve. Konštrukcia z betónových blokov je rýchla a jednoducho postavená.

Betónové kocky majú zámkový systém, ktorý umožňuje jednoduché skladanie betónových blokov na seba, čo zaisťuje rýchlu a jednoduchú stavbu. Sú ideálne na celý rad komerčných a rezidenčných projektov. Sú bezpečné, jednoduché a rýchlo sa montujú, vďaka čomu sú efektívnejšie ako tradičné stavebné metódy. Ich efektívnosť spočíva aj v tom, že betónové kocky sa dajú ľahko premiestniť, ak sa zmenia vaše požiadavky.

Betonblock - betónové bloky sú obľúbené zákazníkmi po celom svete.

Čo keby ste mohli v prípade potreby ľahko zmeniť betónovú konštrukciu? To ponúka konkrétne príležitosti, ktoré sú pri nalievanom betóne nemožné. Betónové kocky vytvárajú jednoduchý systém s možnosťou premiestňovania s neobmedzenými možnosťami rozšírenia.

Betónbloky sú vyrábané z betónu a sú vhodné do prostredia, kde sú vystavené vlhku aj mrazu. Betónové kocky bloky vyrábame v šiestich rozmeroch. Betónové bloky majú zámky pre presné uloženie.

Betónové kocky - bloky sa vyznačujú vysokou flexibilitou, stabilitou a pevnosťou. Ich jednoduchá montáž umožňuje rôznu variabilitu použitia. Napríklad oporné steny, spevnenie svahu alebo boxy na skladovanie sypkých materiálov.

Spoločnosť Bagin2 ponúka širokú škálu rozmerových variantov systému betónových kociek blokov.

Sme výrobca a predajca betónových blokov

Betónové stavebnice je možné jednoducho skladať do seba vďaka systému zámkov, ktoré do seba presne zapadajú.

Betónové stavebnice

Budete rozširovať? Sťahovať sa? Betónové bloky sú na následnú úpravu jednoduché. Iba presúvate jednotlivé betónové bloky. Bez búrania či iných problémov.

Flexibilný konštrukčný systém

S našimi betónovými kockami vyriešite každý projekt. Betónové kocky sú naskladané bez použitia akýchkoľvek upevňovacích materiálov.

Zostávajú premiestniteľné a umožňujú vám previesť úpravy alebo premiestnenie v akomkoľvek okamihu.

Betónové bloky sú ideálne pre množstvo rôznych aplikácií. Naša široká ponuka veľkostí betónových kociek a blokov zahŕňa rôzne veľkosti a tvary, aby sme uspokojili potreby a požiadavky každého zákazníka. Ak hľadáte spoľahlivé a kvalitné riešenie pre vaše stavebné projekty, betón blok môže byť pre vás tým pravým. Naša široká ponuka betónových kociek a blokov vám umožní uskutočniť vaše projekty s úspechom.

Betónbloky - betónové kocky sú určené tým, ktorí chcú rýchlo a s ohľadom na k životné prostredie postaviť dočasné aj trvalé konštrukcie.  Takéto betónbloky  sú stavebné prvky z betónu v tvare kvádra so zámkom, ktoré do seba zapadajú ako kocky stavebnice. Zámok je tvorený kónickými výstupkami na hornej ploche a rovnakým vybraním na spodnej ploche bloku. Spoločnosť Bagin2 ponúka širokú škálu rozmerových variantov tohto betónového systému.

Betónové kocky- bloky nájdu svoje uplatnenie všade tam, kde je cena, odolnosť a rýchlosť výstavby prioritami. Demontáž je rovnako jednoduchá ako stavba.

Postup je preverený mnohými úspešnými stavbami po celej republike a v zahraničí.

Využitie betónových kociek: - blokov

boxy pre sypké materiály, ochranné hrádze proti vode, zberné dvory, ploty, oporné múry, protihlukové steny, ohrady a pod.

Ďalšie využitie

  • Oddelenie materiálov betonárne, kovošrotu, poľnohospodárskych plodín a pod.
  • Oporné a protihlukové steny z betónových kociek blokov, stavby ciest a železníc, lesníctvo
  • Prístrešky a jednoduché stavby vrátane domácností
  • Moderná architektúra

Výhody, ktorými betónové kocky bloky disponujú

  • jednoduchá montáž a demontáž
  • rýchlosť výstavby
  • možno inštalovať na spevnené podložie (nie je nutné betónovať základy)
  • veľká stabilita
  • pri určitých stavbách nie je nutné stavebné povolenie
  • jedná sa o dočasné stavby

Betónové bloky pre výstavbu oporných múrov - vhodné na záhrady, terasy k rodinným domom

Objednajte si betónové kocky bloky pre výstavbu oporných múrov od firmy Bagin2 z Bratislavy a nebudete ľutovať. Z presných betónblokov jednoducho vytvoríte stavbu na záhradu aj terasu k rodinnému domu.

Všestrannosť: S rôznymi veľkosťami a tvarmi sú betónové kocky a bloky všestrannými stavebnými materiálmi, ktoré možno prispôsobiť rôznym projektom. Ak uvažujete o výstavbe jednoduchých stavieb na vašom pozemku, betónové kocky a bloky sú ideálnym riešením. Môžu byť použité na stavbu malých domčekov, garáží, domácich dielní a ďalších.

Či už staviate oporný múr, ohraničujete terasu alebo pridávate dekoratívne prvky do vašej záhrady, naše betónové kocky bloky sú dokonalým riešením.  Prezrite si náš výber ešte dnes a nájdite betónové kocky, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám, a neváhajte nás kontaktovať, ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc s výberom správnych produktov pre váš projekt.

Betónové bloky pre bezpečné ohnisko

Leto láka na opekanie pod šírym nebom. Zostaviť jednoduché ohnisko z betónových blokov je nielen rýchle, ale aj bezpečné. Betónové bloky oheň udrží pekne na mieste.

Pevnosť, jednoduchá montáž a stabilita stavebného systému

To všetko predstavujú betónové kocky - bloky, ktoré si môžete objednať aj vy. Stačí si vybrať a vyplniť objednávací formulár alebo nás kontaktovať telefonicky na 0903 249 444.

Nezáväzná cenová ponuka - betónové bloky - kocky