betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Oplotenie pozemku z betónových panelov

Tento typ oplotenia pozemku je veľmi obľúbený a to hneď z niekoľkých dôvodov. Samozrejme v prvom rade je to cenovo dostupný variant oplotenia. 

Oplotenie pozemku z betónových panelov

Betónové dielce môžeme stavať na podmurovke, ale aj bez nej. Veľkou výhodou je tiež bohatý výber rozmerov betónových panelov a plotových stĺpikov. Hrúbka týchto panelov je len niekoľko centimetrov, ušetrí nám teda dosť miesta. 

Dizajn betónových dielcov môžete prispôsobiť svojmu vkusu a farbe domu. Na výber máte viacero vzoro aj materiálov výplní. Tento druh plota slúži ako dokonalá ochrana vášho pozemku pred nežiaducimi návštevami, hlukom, vetrom a zaistí tak úplné súkromie. Údržba je nenáročná a životnosť presahuje 30 rokov.

Vybrať si môžete z viacerých druhov betónových dielcov v mnohých prevedeniach.
Naše naše oplotenie je lacné a má dlhú životnosť vďaka vlastnej výrobe a vývoji technológie.

Vzor 1 - bridlica, štiepaný kameň

Vzor 1 - bridlica, štiepaný kameň

V našej ponuke nájdete okrasné betónové ploty v atraktívnych dekoroch - bridlica štiepaný kameň. Betónové panely so vzorom kameňa sú s možnosťou aj obojstranného prevedenia.

Vzor 2 - nepravidelná tehlička

Vzor 2 - nepravidelná tehlička

Dekoračné betónové ploty s imitáciou tehly na oplotenie záhrady alebo priemyselného pozemku.

Vzor 4 - mozaika

Vzor 4 - mozaika

Betónový plot so vzorom mozaiky je dizajnovým riešením pre oplotenie domu. Aby sa plot skutočne dokonale hodil k vášmu domu, zvoľte si tiež farbu plotu. 

Vzor 5 - tehlička s lemom

Vzor 5 - tehlička s lemom

Bezzákladové oplotenie so všestranným použitím, jednoduchý stavebnicový systém za veľmi priaznivú cenu.

Vzor 6 - bridlica s lemom

Vzor 6 - bridlica s lemom

Dekoračný betónový plot s lemom má štruktúru štiepanej bridlice a svojím vzhľadom a farbou napodobňuje prírodný kameň.