betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Rýchle konštrukcie z betónblokov

Tieto bloky sa skladajú ako murivo, len vďaka zámkom nie je pre zabezpečenie stability potrebné žiadnej malty ani lepidiel. Zámok je na hornej i spodnej ploche bloku tvorený kónickými výstupkami či vybraním.

Spoločnosť Bagin2 ponúka širokú škálu rozmerových variantov tohto systému. Prefabrikáty Betonblock sa vyrábajú vo viacerých rozmeroch.

Betónové bloky sú určené tým, ktorí chcú rýchlo a šetrne k životnému prostrediu postaviť dočasné alebo trvalé konštrukcie. Stavby z betonblokov možno zakladať do lôžka zo zhutneného kameniva či na betónovú dosku. K manipulácii s blokmi slúžia špeciálne kliešte. Stavby možno ľahko postaviť, ale aj rozobrať či prestavať.

Rýchle konštrukcie z betónblokov