betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Stabené bloky z betónových kociek

Potrebujete od seba oddeliť sypký materiál, drevnú hmotu, odpad alebo napríklad postaviť opornú stenu do svahu? Chcete, aby ste mali stavbu rýchlo postavenú, stabilný, trvalú, ale na druhej strane ju mohli bez problémov opraviť, rozobrať či premiestniť? Potom vám odporúčame použiť stavebné bloky - betónové kocky, tie vaše požiadavky ľahko splnia.

Stavebné bloky Bagin2


Vďaka svojej váhe a veľkosti sú stavebné betónové kocky bloky veľmi stabilné, čo nám umožňuje je stavať priamo a nasucho. Krásne do seba zapadajú, môžete ich kedykoľvek rozobrať a postaviť inde. Všetky veľkosti sa vyrábajú v prevedení s hornými zámkami, podobne ako ich poznáme na detských stavebniciach v oveľa menšom meradle.