betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónove žumpy tel.č: 0903249444

Betónové nádrže a betónové žumpy od slovenského výrobcu. Objednajte si betónovú nádrž na dažďovú vodu rôznych objemov. Betónová žumpa predstavuje vhodné riešenie pre stavby, rodinné domy a menšie objekty bez napojenia na kanalizáciu.

Betónové nádrže
BETÓNOVÉ ŽUMPY ROZMERY A CENY
BETÓNOVĚ ŽUMPY D x Š x VCENAV €/KS
Betónová žumpa 1,5 m3, vonkajšie rozmery 140x110x160, váha 1900 kg410€
Betónová žumpa 2 m3, vonkajšie rozmery 145x115x200, váha 2200 kg460€
Betónová žumpa 3 m3, vonkajšie rozmery 160x160x170, váha 2600 kg 510€
Betónová žumpa 5 m3, vonkajšie rozmery 200x220x174, váha 6000 kg660€

Máme dopravné prostriedky prispôsobené pre prepravu betónových žúmp.

Betónové žumpy v kompletnej zostave predstavujú hotový výrobok, ktorý je ihneď po osadení a napojení schopný plniť svoju funkciu. Zákazník tak dostáva k dispozícií plnohodnotnú železo-betónovú žumpu bez nutnosti náročnej výstavby a dodatočných prác.

Kvalitné prefabrikované betónové žumpy sú navrhnuté tak, aby boli pevné, vodotesné a vydržali zaťaženie, ktoré iné materiály neznesú.

S Bagin 2 získate betónové žumpy, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Nechajte sa prekvapiť našou širokou ponukou betónových žúmp a objavte, prečo sme voľbou mnohých spokojných zákazníkov.

Jednokomorová betónová žumpa je nádrž na odpadovú vodu vyrobená na slovensku z certifikovaného betónu a za veľmi atraktívnu cenu. Betónové žumpy jednokomorové predstavujú ideálne riešenie pre menšie pozemky, ale aj miesta s vysokou vlhkosťou.

Kvalitné, lacné a certifikované betónové žumpy vyhotovené z materiálov najvyššej kvality. Výber veľkosti žumpy závisí od počtu osôb domácností, respektíve počtu osôb využívajúcich stavebný objekt.

Betónová žumpa od Slovenského výrobcu

Naša betónová žumpa je navrhnutá tak, aby vyhovovala náročným požiadavkám zákazníkov. Používame kvalitný betón a moderné technológie, čo zaručuje odolnosť, pevnosť a dlhú životnosť našich produktov. Naše betónové nádrže a žumpy sú ideálne pre zber odpadových vôd, dažďovej vody a iných kvapalných látok. Sme presvedčení, že naše betónové žumpy sú najlepšou voľbou pre vaše potreby.

Potrebujete kvalitnú žumpu? Betónová žumpa predstavuje najlepšie riešenie, ako pri svojho objekte zabezpečiť vhodné miesto pre odtok odpadu. Odpad skrátka potrebuje svoje miesto a my ponúkame lacné a kvalitné riešenie pre každého. Náš sortiment obsahuje širokú ponuku betónových žúmp, ale aj ďalších produktov, bez ktorých si nemožno bývanie predstaviť.

Betónová žumpa vyrieši odpadovú vodu, ak nie je dostupná kanalizácia

Najjednoduchšie a najviac ekonomické riešenie je práve využitie betónovej žumpy, a tak ho volí väčšina ľudí.

Betónové žumpy skladom

Betónové žumpy vlastnej výroby máme na sklade. Dodávané sú spolu s poklopom a komínom.

Široké využitie žúmp

Betónové žumpy možno použiť na odpadovú aj dažďovú vodu. Vhodné sú aj na uskladnenie potravín a odlučovanie tukov.

Máme vlastnú výrobu na betónové nádrže použiteľných ako betónová žumpa, nádrž na dažďovú vodu, zberná nádrž a podobne. Betónová žumpa nepraská a je odolná voči poškodeniu. Betónové žumpy sú pojazdné s automobilom so zárukou, že nádrž nebude poškodená.

U všetkých typov nami ponúkaných betónových nádrží či ich už využijete na dažďovú vodu alebo ako betónovú žumpu garantujeme použitie prvotriednych materiálov, dôkladné prevedenie dlhú životnosť.

Ponúkame kvalitné, nepriepustné a funkčné betónové nádrže v rôznych objemoch.

Betónové žumpy a nádrže na dažďovú vodu predstavujú riešenie, ako si získať čiastočnú nezávislosť na vode pre zalievanie záhrady, umývanie automobilov či splachovanie toalety.

Žumpa v rôznych veľkostiach

V závislosti od použitia môžu byť betónové žumpy vyrobené v rôznych veľkostiach a tvaroch. Prefabrikované betónové žumpy sú odolné voči hnilobe, erózii a i sú ideálnym riešením pre mnohé aplikácie.

Výroba žúmp

Spoločnosť Bagin2 vyrába betónové žumpy a betónové nádrže už s dlhoročnou tradíciou. Poskytujeme komplexné typizované žumpy a prvotriedne betónové výrobky s certifikátmi.

Naše betónové žumpy vyrábame v mnohých veľkostiach a variantoch - pozrite sa na našu kompletnú ponuku betónových žump.

Naše betónové žumpy sú navrhnuté tak, aby vydržali po celý život.
Zabezpečujeme najrýchlejšie a najbezpečnejšie doručenie betónových žúmp.

Ku každej betónovej žumpe je komín V 50cm a poklop V 5cm v cene.

Zaujala vás niektorá betónová žumpa? 
Chcete vybaviť váš pozemok kvalitným typom betónovej nádrže?


Neváhajte nás kontaktovať

Hľadáte kvalitné a nepriepustné betónové žumpy v Bratislave od slovenského výrobcu Je pre vás dôležitá aj atraktívna cena?
Kontaktujte nás!

Kontaktný formulár - Betónové žumpy