betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónové parkovacie zábrany

Naša firma tiež ponúka betónové parkovacie zábrany.

Parkovacie zábrany vyrobené z kvalitného betónu. Slúžia nielen ako zábrana proti vjazdu, zábrana vymedzujúca priestor, ale tiež ako dizajnový prvok. Výhodou je vysoká hmotnosť, odolnosť proti odcudzeniu a vandalizmu. Vhodné do centier miest, obchodných zón, parkov.

PARKOVACIE ZÁBRANY rozmery, váha aceny
Parkovacia zábrana IHLAN V 50 cm, dolná podstava 36 x 36 cm, váha 80 kg35€
Parkovacia zábrana MAJÁK V 60 cm, dolná podstava 36 x 36 cm, váha 90 kg 40€
Parkovacia zábrana MAJÁK MAXI V 80 cm, dolna podstava 38 x 38 cm, váha 115 kg60

Vyberte si parkovacie zábrany u nás. Kvalitné parkovacie zábrany skladom.

Kvalitné a spoľahlivé parkovacie zábrany od slovenského výrobcu Bagin2 - spojte bezpečnosť a trvanlivosť s eleganciou betónových výrobkov!

Ak hľadáte efektívne riešenie pre riadenie parkovania a ochranu vašich vozidiel, naše betónové parkovacie zábrany sú ideálnou voľbou. Naše betónové parkovacie zábrany sú vyrobené z vysoko kvalitného betónu, čo im zaručuje odolnosť voči poveternostným vplyvom a dlhú životnosť.  Ich moderný a elegantný dizajn sa dokonale hodí do akéhokoľvek prostredia a pridáva hodnotu vášmu okoliu.

Parkovacie zábrany v rôznych prevedeniach

Štandardné betónové zábrany, ale aj ďalšie dielce geometrických tvarov, slúžia k oddeleniu peších zón, chodníkov, parkovísk a podobných plôch od okolia. Parkovacie zábrany sú mobilné.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Kontaktný formulár - Betónové parkovacie zábrany