betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Panelové ploty

Už ste počuli o plote z betónových panelov, keď celý plot je postavený z betónových plotových výplní, ktoré sú zabudované do plotových stĺpikov priebežných a koncových?

Panelové ploty

Medzi hlavné výhody takéhoto montovaného plotového systému spoločnosti Bagin2 patrí jednoduchá výstavba, úspora času a jednoduchá údržba. Veľkým plusom je aj to, že pohľadové časti stavby majú prirodzený vzhľad a nevyžadujú ďalšiu povrchovú úpravu.

Využite montovaného plotového systému

Štandardne sa tento plotový systém vyrába v prírodnej farbe a rôznych reliéfnych prevedeniach. K dispozícii sú varianty s jednou alebo obidvoma pohľadovými stranami. Využitie tohto montovaného plotového systému je naozaj všestranné a možno ho použiť ako v súkromnom, tak verejnom sektore.

Moderné výstavby vsádzajú často na minimalizmus. Tu sa hodia betónové panelové ploty, ktoré sa tešia stále väčšej obľube. Okrem dlhej životnosti sa môžeme tešiť aj z rýchlej výstavby. Stavbu betónového plotu odporúčame prenechať odborníkom, ktorí vypočítajú presný počet panelových dosiek so zabudovanými betónovými stĺpikmi a zabezpečia správny základ pre betónový panelový plot.