betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónové plotové stĺpiky vinohradnícke

Betónové plotové stĺpiky sa hodia pre stavbu betónových plotov, ale aj pre stvabu plotu z pletiva. Stĺpiky na betónový plot rozlišujeme na priebežné alebo koncové podľa umiestnenia v betónovom plote. 

BETÓNOVÝ STĹPIK VINOHRADNÍCKY rozmery, váha a ceny
D x Š x V v cmCena v €/ks
250 x 9 x 8cm, váha 40 kg12 €

Betónové stĺpiky vinohradnícke hravo podržia celú konštrukciu betónového plotu.

Ak hľadáte kvalitné a spoľahlivé riešenie pre Vaše oplotenie, s našimi betónovými stĺpikmi získate nielen vysokú kvalitu, ale aj estetický vzhľad. Betónové stĺpiky na plot sú kľúčovým prvkom každého kvalitného oplotenia.

Betónové stĺpiky

Betónové stĺpiky vyrábame z kvalitnej betónovej zmesi, používame iba kvalitný cement.

Do koncového stĺpika vsádzame iba jeden betónový panel, do priebežného zasunieme panel z oboch strán. Plotové stĺpiky betónové možné použiť aj pre stavbu plotu z klasického štvorhranného plotové pletiva. Ich výhodou je dlhá životnosť a pevnosť.

Betónové plotové stĺpiky sú nevyhnutnou súčasťou vašej inštalácie plotových panelov. Betónové plotové stĺpiky dodávajú vášmu oploteniu pevnosť a odolnosť a nie sú náchylné na hnilobu v zemi. Betónové plotové stĺpiky ponúkajú dlhotrvajúcu alternatívu k dreveným. Sú základom pevného a atraktívneho záhradného oplotenia.

Betónové stĺpiky a ich využitie

Princíp je jednoduchý: medzi dva priebežné betónové stĺpiky sa súvislé vsunú betónové dosky a na konci plotu medzi priebežný a koncový stĺpik. Počet dosiek a výška stĺpikov závisí od vami zvolenej výšky plotu.

Ak hľadáte moderný plot, ale nechcete míňať veľa peňazí, betónové ploty sú skvelou voľbou. Ozdobný plot s betónovými stĺpikmi môže dodať vášmu pozemku nádych moderného štýlu. Stĺpiky na plot predstavujú jednoduchý spôsob, ako pridať štruktúru k plotu a tiež poskytujú miesto na spojenie panelov, ktoré tvoria plot.

Pevný a odolný plot

Hľadáte pevný a trvanlivý plot pre váš pozemok? Betónové plotové stĺpiky sú pre vás ideálnym riešením. Betónové stĺpiky sú známe svojou vysokou odolnosťou, čo zaručuje dlhú životnosť vášho plotu. Naša ponuka obsahuje rôzne druhy betónových stĺpikov, ktoré sa líšia v rozmeroch, aby sme dokázali vyhovieť požiadavkám každého zákazníka. Nech už potrebujete plot pre vašu záhradu alebo komerčnú plochu, naše betónové stĺpiky sú ideálnou voľbou pre pevný a odolný plot.

Naša ponuka betónových plotových stĺpikov a dekoračných stĺpikov je ideálnym riešením pre každého, kto chce spojiť funkčnosť s estetikou. Naše stĺpiky na plot dodajú vášmu exteriéru nielen pevnosť a odolnosť, ale aj osobitý šarm.

Betónové plotové stĺpiky pre panelové oplotenie

Sú ideálnym riešením pre stabilnú a bezpečnú konštrukciu vášho plotu, a to aj v náročných podmienkach. Navyše, ich jednoduchý dizajn sa ľahko prispôsobí akémukoľvek štýlu betónového plota.

Plotové stĺpiky na jednoduchú stavbu plotu 

Plotové stĺpiky sú skvelým základom pre váš existujúci plot, ktorý chcete umiestniť okolo svojho rodinného domu, chaty či firmy. Betónové stĺpiky totiž tvorí akýsi základ, na ktorý budete neskôr upevňovať pletivo, alebo medzi ktorý budete následne vsúvať betónovej dosky.

Vinohradnícke stĺpiky na plot sú dôležitou súčasťou betónových plotov. Prichádzajú v rôznych veľkostiach tak si môžete si vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Vinohradnícke stĺpiky sa ľahko inštalujú a dajú sa namontovať za pár hodín. Betónové stĺpiky na plot sú oveľa odolnejšie a vydržia oveľa dlhšie ako drevené stĺpiky.

KONŠTRUKCIA

Plotové stĺpiky sú hlavné nosnou konštrukciou plotového systému. Do usadených stĺpikov sa zasúvajú plotové betónové panely.

Betónové vinohradnícke stĺpiky môžu byť použité na oporu do ovocných sadov, stĺpiky do viníc, stĺpiky na oplotenie, stĺpiky na elektrické ohradníky. 

Neoddeliteľnou súčasťou každého betónového plotu sú betónové stĺpiky, ktoré jednotlivé diely plotu spájajú. Betónové stĺpiky ponúkame v nasledujúcich veľkostiach:

Kúpte si náš sortiment betónových plotových stĺpikov vrátane a koncových stĺpikov v rôznych dĺžkach pre všestranné plotové konštrukcie.


Vinohradnícke betónové stĺpiky poslúžia aj ako opora pre vínne kríky. Pohľadový betónový stĺpik s dĺžkou 250 cm je vyrábaný na Slovensku technológiu liateho betónu.

Betónové stĺpiky sú skvelým spôsobom, ako zabezpečiť, aby bol váš plot pevný a bezpečný. Ľahko sa montujú a dodávajú sa v rôznych veľkostiach. Betónové stĺpiky sú dôležitou súčasťou zostavy betónového plotu.  Je tiež dôležité uistiť sa, že stĺpiky na plot sú rozmiestnené rovnomerne.

Betónové plotové stĺpiky - predaj

Betónové plotové stĺpiky ponúkajú dlhotrvajúcu alternatívu k svojim dreveným náprotivkom. Dodávame celý rad možností vrátane medziľahlých a koncových stĺpikov v rôznych dĺžkach, vďaka čomu je možné postaviť takmer akýkoľvek betónový plot.

Princíp použitia betónových stĺpikov je jednoduchý:

  • medzi dva priebežné betónové stĺpiky sa zvisle vsunú betónové platne
  • na konci plotu sa vsunú dosky medzi priebežný a koncový betónový stĺpik

Výhody betónových stĺpikov od Bagin2

  • Betónové stĺpiky sú taktiež vyrobené z certifikovaného betónu
  • Betónový povrch sa vyznačuje minimálnou pórovitosťou (povrch nie je pokrytý bodkami).
  • Elegantný svetlo šedý design.
  • Pokiaľ chcete betónové stĺpiky zladiť s farbou Vašej fasády, povrch betónového plotu možno natrieť fasádnou farbou.
  • Jednoduché riešenie v prípade odskokov.

Betónový stĺpik s prierezom 8x8cm (vinohradnícky) je vhodný na aplikácie, kde vyžadujeme dlhoročnú životnosť.

Ak chcete nainštalovať plot z betónových panelov, budete musieť použiť plotové stĺpiky. Stĺpiky na plot od Bagin2 môžete použiť aj na stavbu vyvýšených plotov.

Chcete si plot urobiť po svojom? Okrem plotovej výplne budete potrebovať aj plotové stĺpiky a ďalšie príslušenstvo. Poradíme a materiál dovezieme až k vám.

Kontaktný formulár - Plotové stĺpiky