betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Oplotenie domu z betónu je okrasné aj s dlhou životnosťou

Oplotenie je vymedzenie vášho súkromného priestoru, ktoré by malo byť dekoračné, bezpečné a samozrejme s čo najmenšou pravidelnou údržbou. Pokiaľ ste vlastnili plot drevený, či kovový nebolo to s údržbou jednoduché. Chcete pre zmenu plot o ktorý sa nebudete musieť starať? Riešením je oplotenie domu betónovým plotom.

Betónové napriek tomu okrasné oplotenie domu 

Betónové ploty okolo domu je vhodné použiť z dôvodu ich dlhej životnosti, ktorá sa pohybuje okolo 30 - 50 rokov.  Nároky na pravidelnú údržbu sú viacmenej žiadne. Ide o bezpečnostné oplotenie, ktorým pohodlne ochránite svoje súkromie aj majetok.

Napriek tomu, že sa jedná o oplotenie vyrobené z betónu, sú betónové ploty do detailov dizajnovo prepracované a ponúkajú celé množstvo rôznych dizajnových prevedení, z ktorých môžete vyberať. Betónové oplotenie domu sa neustále vyvíja, vyrábajú sa nové a nové dekory, používajú sa stále novšie a modernejšie spôsoby výroby, takže z jednostranných plotov sú zrazu obojstranné betónové ploty, ktoré sa môžu pýšiť atraktívnym dizajnom z vonkajšej aj vnútornej strany.

Zaujímajú vás, aké sú dizajnové možnosti betónového plotu? Prezrite si náš široký sortiment rôznych vzorov betónových plotov, môžete si vyberať hneď z niekoľkých prevedení, prispôsobte si rovnako farbu plotu, jeho tvar aj výšku tak, aby oplotenie dokonale ladilo s vašim domom.

Betónové ploty sú maximálne odolné, aby vám vydržali spoľahlivo slúžiť dlhé roky. Neváhajte teda a rozhodnite sa aj vy pre bezúdržbové, praktické, najlacnejšie a zároveň okrasné betónové oplotenie domu.


Ponúkame betónové oplotenie domu v mnohých prevedeniach.
Naše betónové ploty sú lacné a majú dlhú životnosť vďaka vlastnej výrobe.