betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónové garáže a sklady- preštrešenie

Prestrešenie pre betónové bloky kocky 40 a 30 cm.

Ako jediná firma na Slovensku ponúkame prestrešenie pre betónové bloky s rozmerom 40 a 30 cm.

PRESTREŠENIE rozmery a ceny
D x Š x V v cmCena v Eur/ks
520 x 120 x 40/30 (pre 40cm)400 €
360 x 120 x 35/30 (pre 30cm)300 €

Ponúkame vám efektívne a inovatívne prestrešenia pre betónové bloky kocky 40 a 30 cm, ktoré zabezpečia optimálne skladovacie riešenie a predĺžia životnosť vašich blokov.

Betónové kocky bloky sú neodmysliteľnou súčasťou mnohých stavebných projektov a ich kvalita a životnosť sú pre nás kľúčovými faktormi. Práve preto sme vyvinuli toto špeciálne prestrešenie, ktoré ponúka niekoľko výhod.

Naše riešenie preštrešenia pre betónové kocky bloky je ideálne pre každého, kto hľadá spoľahlivé, bezpečné a vizuálne príťažlivé úložné priestory. Využívajúce kvalitný betón, tieto konštrukcie sú ideálne pre ukladanie vozidiel, náradia, strojov alebo akéhokoľvek iného materiálu, ktorý potrebujete ochrániť. Táto metóda preštrešenia zaisťuje, že vaše garáže a sklady sú chránené pred dažďom, snehom, a extrémnymi teplotami, čím predlžuje životnosť nielen konštrukcie, ale aj uložených predmetov.

Nezáväzná cenová ponuka - preštrešenia pre betónové kocky bloky