betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Ploty a oplotenie domu, pozemku, záhrady

Montáž betónového plotu prebieha vďaka mnohoročným skúsenostiam rýchlo a precízne.

Stavba plotu

Ak máte veľkú záhradu alebo iné priestory, tak by bola stavba plotu s pevnými základmi drahá a časovo náročná. Práve to býva dôvodom obstarania betónových a iných plotov. Ich výhodou je práve už spomínaná cena a jednoduchosť stavby. Montáž betónových plotov je veľmi rýchla a nenáročná.

Vyberte si z našej ponuky plotov a oplotenia

Pocit súkromia

Ak žijete v rodinnom dome a chýba vám dostatočný pocit súkromia a bezpečnosti? V tomto prípade môžete rozmýšľať nad veľmi modernou a účinnou variantou, ktorá navyše vyniká radou výhod a priaznivou cenou. Maximálny pocit bezpečia a súkromia vám zaistí kvalitný betónový plot.

Jedná sa o veľmi stabilné a bezpečné oplotenie domu, ktoré môžete nechať v pôvodnej šedej farbe alebo zvoliť niektorú z farebných variantov.

Oživenie priestoru okolo domu aj ochrana pozemku

Ochráňte svoj pozemok pred nevítanými hosťami a zároveň dodajte vašej záhrade jedinečný vzhľad. Betónové oplotenie rodinných domov ohraničí váš majetok a zabezpečí mu bezpečnosť a ochranu.

Jedným z ďalších kritérií pre výber plotu by mala byť jeho bezpečnosť. Kde sú kladené vyššie požiadavky na bezpečnosť, tak tam je potrebný bezpečný a pevný plot, ktorý dokáže ochrániť pred zlodejmi.

Betónové ploty pôsobia navyše veľmi elegantne vďaka originálnym vzorom kameňa, tehličky či kazety. V neposlednom rade kvalitné a pevné oplotenie záhrady poskytne oveľa väčšie bezpečie a tiež súkromie.

Potrebujete vybudovať oplotenie okolo vášho pozemku? Nechajte si postaviť plot na kľúč.

Vykonávame stavbu a montáž mnohých druhov betónových plotov a oplotenia.

Vybrať si môžete z viacerých druhov betónových plotov v mnohých prevedeniach.
Naše naše oplotenie pozemku je lacné a má dlhú životnosť vďaka vlastnej výrobe a vývoji technológie.

Vzor 1 - bridlica, štiepaný kameň

Vzor 1 - bridlica, štiepaný kameň

V našej ponuke nájdete okrasné betónové ploty v atraktívnych dekoroch - bridlica štiepaný kameň. Betónové panely so vzorom kameňa sú s možnosťou aj obojstranného prevedenia.

Vzor 2 - nepravidelná tehlička

Vzor 2 - nepravidelná tehlička

Dekoračné betónové ploty s imitáciou tehly na oplotenie záhrady alebo priemyselného pozemku.

Vzor 4 - mozaika

Vzor 4 - mozaika

Betónový plot so vzorom mozaiky je dizajnovým riešením pre oplotenie domu. Aby sa plot skutočne dokonale hodil k vášmu domu, zvoľte si tiež farbu plotu. 

Vzor 5 - tehlička s lemom

Vzor 5 - tehlička s lemom

Bezzákladové oplotenie so všestranným použitím, jednoduchý stavebnicový systém za veľmi priaznivú cenu.

Vzor 6 - bridlica s lemom

Vzor 6 - bridlica s lemom

Dekoračný betónový plot s lemom má štruktúru štiepanej bridlice a svojím vzhľadom a farbou napodobňuje prírodný kameň.