betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Široký sortiment betónových výrobkov

Spoločnosť Bagin2 svojim výrobným programom pokrýva niekoľko segmentov trhu s betónovými stavebnými materiálmi: jedná sa o prvky plotovej výstavby ako sú betónové ploty, vodomerné šachty, dielce pre výstavbu studní a menšie betónové výrobky ako sú napríklad betónové zábrany.

betónové výrobky bagin2

Pre stavbu betónového plotu sú to betónové panely v rôznych výškach a dekoroch, ktoré sa umiestňujú medzi betónové stĺpiky. Súčasťou betónového plota môžu byť aj podhrabové dosky rovnako vlastnej výroby z certifikovaného betónu. 

Ostatné betónové výrobky, ktoré spoločnosť Bagin 2 ponúka sú betónové šachty rôznych rozmerov a betónové žumpy. Všetko samozrejme za najlepšiu cenu v Bratislave a okolí. 

Betónové žumpy sú bezúdržbové, je ich len potrebné vyprázdniť po naplnení. Betónová žumpa môže byť hneď pri dome, pretože nezapácha a neobmedzuje bežnú prevádzku na dvore či záhrade. Výhodou betónových žúmp je ich pevnosť, ktorá umožňuje vjazd vozidiel.

Prezrite si náš sortiment betónových výrobkov:

Betónový plot vzor kameň

Betónový plot vzor kameň

V našej ponuke nájdete okrasné betónové ploty v atraktívnych dekoroch - bridlica štiepaný kameň. Betónové panely so vzorom kameňa sú s možnosťou aj obojstranného prevedenia.

Betónový plot vzor tehlička

Betónový plot vzor tehlička

Dekoračné betónové ploty s imitáciou tehly na oplotenie záhrady alebo priemyselného pozemku.

Vodomerné šachty monolity a skladačky

Vodomerné šachty monolity a skladačky

Sortiment Bagin 2 zahŕňa aj kvalitné betónové vodomerné šachty, ktoré umožnia bezproblémový prístup k vodomeru. Betónové vodomerné šachty sa používajú ako komory pre vodomery a slúžia na ochranu vodovodnej prípojky. Vodomerná šachta je vyrobená z betónu a má všeobecne štvorcový alebo obdĺžnikový tavar.

Betónové žumpy

Betónové žumpy

Betónové nádrže a betónové žumpy od slovenského výrobcu. Objednajte si betónovú nádrž na dažďovú vodu rôznych objemov. Betónová žumpa predstavuje vhodné riešenie pre stavby, rodinné domy a menšie objekty bez napojenia na kanalizáciu.