betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónový plot - vzor 2 - nepravidelná tehlička

Dekoračné betónové ploty s imitáciou tehly na oplotenie záhrady alebo priemyselného pozemku.

Tieto ploty sú postavené kus po kuse z prefabrikovaných betónových panelov navrhnutých tak, aby napodobňovali vzor tehly. Najlacnejšou možnosťou a možnosťou, ktorá ponúka jeden z jednoduchších spôsobov inštalácie plota, je betónový plot.

Oplotenie pozemku nie je iba funkčným prvkom, ktorý chráni súkromie majiteľa, ale predovšetkým je to súčasť celkovej koncepcie dizajnu. Preto sú v dnešnej dobe kladené vysoké požiadavky na vzhľad, kvalitu a v neposlednom rade cenovú dostupnosť plotového systému. Bagin2 vám ponúka exkluzívne riešenie oplotenia vášho pozemku - dekoračné betónové ploty vzor tehla, ktoré sú založené na panelovom systéme.

Betónový plot - vzor tehličky

Stále častejšie používaný motív tehličiek je veľmi elegantným spôsobom riešenia oplotenia rodinného domu.

Bezzákladový betónový plot

Ako už sám názov napovedá, jedná sa o betónové oplotenie, ktoré vďaka svojej konštrukcii nepotrebuje betónový základ. Preto sa stávajú bezzákladové ploty stále obľúbenejším riešením oplotenia rodinných domov, chát, priemyselných objektov. Betónové oplotenie je podobné plotom z prírodného kameňa avšak oveľa lacnejšie. Táto technológia prináša mnohé výhody.

Kontaktný formulár - Betónové ploty - nepravidelná tehlička