betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónové oplotenie záhrady a jeho výhody

Betónový plot, ktorý pripomína prírodný kameň sa dokonale hodí na oplotenie záhrady.

Betónové oplotenie záhrady

Betónové ploty sa robia v rôznych výškach, takže ak chcete len nenásilne vymedziť hranicu svojho pozemku, môžete postaviť nízky betónový plot.

Výhody betónového oplotenia

Hlavnou výhodu betónového plotu predstavuje jeho dlhá životnost. Betónové oplotenie vydrží 30-40 rokov. To však nemá žiadny vplyv na kvalitu a úžitkové vlastnosti betónového plotu, medzi ktoré patrí vysoká mrazuvzdornosť, odolnosť proti pôsobeniu vody a mechanickému zaťaženiu.

Nespornou výhodou betónového plotu je rýchlosť stavby a možnosť zaobstarať si plot za prijateľnú cenu. Nezanedbateľná je bezúdržbovosť betónového plotu, čo iste oceníte nielen pri plote, ale aj u výbehov pre zvieratá a celkovo zladiť s oplotením záhrady.

Záhradné oplotenie je skvelý spôsob, ako dodať vášmu domovu súkromie a bezpečnosť

Betónové oplotenie záhrady je odolné a nenáročné na údržbu.  Je tiež relatívne lacný, čo z neho robí skvelú voľbu pre majiteľov domov, ktorí majú obmedzený rozpočet.

Dizajnové oplotenie záhrady

Betónové ploty môžu byť dekorované z jednej strany, pričom druhá je hladká, alebo sa vďaka moderným technologickým postupom vyrábajú tiež obojstranne dekorované betónové ploty. Takéto oplotenie záhrady môže byť na jednej strane s reliéfnym dekorom štiepaného kameňa, na druhej strane s plochým vzorom.

Vybrať si môžete z viacerých druhov betónových plotov v mnohých prevedeniach.
Naše naše oplotenie záhrady je lacné a má dlhú životnosť vďaka vlastnej výrobe a vývoji technológie.

Vzor 1 - bridlica, štiepaný kameň

Vzor 1 - bridlica, štiepaný kameň

V našej ponuke nájdete okrasné betónové ploty v atraktívnych dekoroch - bridlica štiepaný kameň. Betónové panely so vzorom kameňa sú s možnosťou aj obojstranného prevedenia.

Vzor 2 - nepravidelná tehlička

Vzor 2 - nepravidelná tehlička

Dekoračné betónové ploty s imitáciou tehly na oplotenie záhrady alebo priemyselného pozemku.

Vzor 4 - mozaika

Vzor 4 - mozaika

Betónový plot so vzorom mozaiky je dizajnovým riešením pre oplotenie domu. Aby sa plot skutočne dokonale hodil k vášmu domu, zvoľte si tiež farbu plotu. 

Vzor 5 - tehlička s lemom

Vzor 5 - tehlička s lemom

Bezzákladové oplotenie so všestranným použitím, jednoduchý stavebnicový systém za veľmi priaznivú cenu.

Vzor 6 - bridlica s lemom

Vzor 6 - bridlica s lemom

Dekoračný betónový plot s lemom má štruktúru štiepanej bridlice a svojím vzhľadom a farbou napodobňuje prírodný kameň.