betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónové oplotenie záhrady bez starostí

K bezúdržbovým plotom, ktoré stačí opláchnuť tlakovou vodou z hadice, patria tie z vibrolisovaného betónu. K ich prednostiam patrí schopnosť napodobniť aj kameň, dokonale odhlučnenia, sú pevné, nenasiakavé a mrazuvzdorné. Betónový plot preto patrí medzi obľúbené oplotenia záhrady rodinných domov či celých pozemkov.

Betónové oplotenie záhrady bez starostí

Betónové oplotenie vám zabezpečí dostatok súkromia a je vzhľadovo estetické. Svoje ideálne oplotenie si môžete nakombinovať zo širokej škály rôznych dekorov a ľubovoľných výšok tak, aby zodpovedalo presne vašim požiadavkám, či už sa jedná o okrasné oplotenie domu alebo finančne nenáročné oplotenie záhrady či areálu za jednoduchým účelom súkromia.

Čo ale robiť, ak chcete mať okolo domu oplotenie s estetickým vzhľadom? Potom určite siahnite po betónovom plote. Betón zaisťuje oplotenie záhrady, domu, pozemku s dlhou životnosťou bez nutnosti akejkoľvek údržby. Ide o odolný materiál za každého počasia, ktorý zaistí vášmu domu dostatok súkromia a vám pocit bezpečia.

Betónové oplotenie imitujúce prírodný kameň dokonale zapadne do každej záhrady. Takéto oplotenie vytvorí na záhrade veľmi zaujímavý architektonický prvok.

Nejedného majiteľa domu zaujímajú nielen praktické vlastnosti oplotenia, ale samozrejme aj jeho vzhľad. Betónové ploty sa môžu pochváliť tiež krásnym prepracovaným dizajnom. Ponúkame široký výber betónových plotov na oplotenie záhrady či celého pozemku v rôznych dizajnoch.

Betónové ploty sa stále častejšie používajú aj na oplotenie komerčného priestoru či pozemku.