betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Bezúdržbový plotový systém

Chystáte sa oplotiť dom či záhradu? A nechcete sa starať sa o životnosť plotu? Potom sú bezúdržbové ploty tým pravým riešením pre vás. Betónové plotové systémy majú životnosť garantovanú bez zásahu ľudskej ruky. Stačí ich občas umyť a sú ako nové.

Betónový panelový systém je cenovo prístupná varianta bezzákladového plotu. Má farbu prírodného betónu s tým, že ho možno neskôr upraviť fasádnou farbou. 

Medzi základné vzory patria: tehla, štiepaný kameň, kazeta, mozaika. Zadná strana panelu je hladký betón. Najčastejšie sa používa pri výstavbe klasického plotu s podmurovkou a drevenou alebo plastovou výplňou, ale aj ako nepriehľadný múr.

Bezúdržbový plot nielen šetrí váš čas a námahu. Materiál nepodlieha poveternostným podmienkam, nepodľahnú ani vysokým teplotám, ani mrazu. UV žiarenie na ne nemá žiadny vplyv. Vyzerajú jednoducho efektívne po celý rok.

Máte strach, že sa betónový plot časom poškodí vďaka silnému pôsobeniu dažďa, snehu, mrazu alebo slnečného žiarenia? Nie je potrebné sa obávať, pretože betón je vysoko kvalitný materiál odolný voči všetkým prírodným vplyvom a jeho životnosť je tak veľmi dlhá. Betónové ploty môžete vyberať s najrôznejšími dekormi a prvkami, aby plot nebol nudný a fádny. Celkový plot tvoria betónové plotové stĺpiky a panely. Ako betónové panely, tak aj stĺpiky môžu byť dekorované napríklad imitáciou tehál alebo štiepaného kameňa.