betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Dekoračné ploty

Betónové ploty vám ponúknu celú radu atraktívnych vzhľadov. Skladajú sa z plotových stĺpikov a dielcov, ktoré sa medzi stĺpikmi zasúvajú. Vďaka tomu je variabilná výška plotu, tvar jeho zakončenia, farba a tiež dekor.

Donedávna existovali iba betónové ploty s dekorom na jednej strane panelu, vďaka technologickému pokroku si však teraz môžete vybrať aj obojstranné betónové ploty, ktoré ponúknu atraktívny dekor z vnútornej i vonkajšej strany plotu. Tiež farba plotu je voliteľná, každý si teda vytvorí vlastné oplotenie pozemku, ktoré sa mu bude páčiť.

Dekoračný betónový plot má mnoho výhod pred plotom z iných materiálov. Tieto vlastnosti umožňujú plotu zostať v rebríčku najobľúbenejšieho oplotenia pre obytné domy a rozmanitosť povrchov umožní každému kupujúcemu nájsť požadovaný dekoračný plot.

Moderné pozemky, vidiecke domy a záhrady z ulice sú často zdobené estetickým dekoračným plotom z betónu, ktorý je stále obľúbenejší. Panely je možné vyrobiť jednostranné (obraz vo dvore alebo na ulici) alebo obojstranné dekorované.

Dekoračné oplotenie slúži na oplotenie predzáhradiek či celých pozemkov okolo domu. Oplotenie môže byť esteticky zakončené.

Dizajnové riešenie oplotenia záhrady

Betónové ploty sú tvorené jednotlivými dielcami, ktoré sú vyrábané špeciálnou liatu technológiou. Dielce sú v ponuke v niekoľkých odlišných dizajnoch - aby bol výsledný betónový plot presne podľa vašich predstáv. Veľmi obľúbené sú napríklad povrchy, ktoré imitujú prírodný kameň. Vyberať ale môžete aj medzi elegantnými tehličkami, či efektívnou kombináciou s priehľadovými mriežkami. Často sa tiež betónové ploty kombinujú s drevenými prvkami, ktoré výsledný dojem ešte zjemnia. Tiež farebná paleta, z ktorej môžete vyberať, je veľmi široká. Výška plotu sa najčastejšie pohybuje medzi 0,5 m a 3 m.

Tieto dekoračné ploty sú okrem dizajnového spracovania navyše univerzálnym typom oplotenia pozemku. Vďaka kvalitnému betónu, z ktorého sú vyrobené, potvrdzujú veľa potrebných vlastností, ktoré by žiadnemu správnemu plotu nemali chýbať. Je nevyhnutné, aby bol plot dostatočne stabilný, odolný a mal dlhú životnosť. Betónové ploty spĺňajú všetky tieto požiadavky, vydržia vám bez problémov a nárokov na údržbu slúžiť dlhé desiatky rokov

Dekoračné ploty z betónu majú k tomu veľa výhod:

  • Praktickosť a spoľahlivosť: betón je jedným z najodolnejších materiálov
  • Dlhá životnosť: tento plot nie je vystavený korózii, hnilobe alebo rýchlemu poškodeniu.
  • Odolnosť voči teplotám a vlhkosti, mechanickým a chemickým vplyvom.
  • Jednoduchá inštalácia a demontáž: najmä pre sekčné ploty. Dekoračné oplotenie môžete nainštalovať sami za krátky čas.
  • Jednoduchá údržba: betónové oplotenie nevyžaduje stálej spracovanie a lakovanie.
  • Schopnosť vytvoriť plot na vlastnú päsť, ktorý šetrí peniaze.
  • Krásny vzhľad: taký plot bude skutočnou výzdobou akéhokoľvek miesta.
  • Dobrá hodnota za peniaze: za taký plot je cena cenovo dostupná a rozumná.

Firma Bagin2 vyrába dekoračné betónové ploty pre rodinne domy, firemné objekty, chaty, záhrady a pozemky.