betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Ploty z betónu pre okrasnú záhradu

Chceli by ste konečne plot o ktorý sa nemusíte pravidelne starať? Máme pre vás riešenie, zaobstarajte si betónový  plot.

Mnohí si predstavujú, že bude betónový plot okolo ich domu vyzerať ako väzenský múr. Betónové ploty však nie sú ani zďaleka také nezaujímavé, ako si o nich verejnosť myslí. Práve naopak, napriek tomu, že sa jedná o oplotenie vyrobené z betónu, je do detailov dizajnovo prepracované a môžete si vybrať z rôznych dizajnových prevedení.

Dizajn betónových plotov sa neustále vyvíja, vznikajú nové dekory, používajú sa stále novšie a modernejšie spôsoby výroby, takže z jednostranných plotov sú zrazu obojstranné betónové ploty, ktoré sa môžu pýšiť atraktívnym dizajnom z vonkajšej aj vnútornej strany.

Navštívte našu predajňu a vyberte si zo širokého sortimentu rôznych designov betónových plotov, môžete si vyberať hneď z niekoľkých vzorov, prispôsobte si tiež farbu plotu, jeho tvar aj výšku tak, aby dokonale ladil s vaším domom a záhradou.