betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Bezpečné oplotenie pozemku

Betónové ploty je možné jednoducho využiť ako oplotenie akéhokoľvek pozemku. Ich najväčšou prednosťou je absolútna bezúdržbovosť, dlhá životnosť a maximálna bezpečnosť.

Betónové ploty poskytujú dokonalé súkromie a s modernými dekormi vyzerajú luxusne. Ploty imitujú prírodný kameň, tehly alebo ozdobné kazety či mozaiky.  Veľkou výhodou betónových plotov je tiež jednoduchá aplikácia farieb.

Bezpečnosť na prvom mieste

Oplotenie pozemku z tohto materiálu určite oceníte aj z hľadiska bezpečnosti a skúkromia. Výška betónových plotov môže byť až dva metre, čo predstavuje veľkú prekážku pre zlodejov a uchráni pred pohľadmi zvedavých susedov.

oplotenie pozemku