betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónový plot, ktorý vás ochráni

Kvalitný betónový plot je takmer nevyhnutnou súčasťou každej záhrady. Plot však nie je iba účelovým doplnkom, má aj estetický rozmer, na ktorý mnohí zabúdajú. Oplotenie vašej záhrady by malo ideálne korešpondovať nielen so vzhľadom vášho domu, ale aj s celkovým charakterom okolitej krajiny alebo zástavby.


Betónový plot, ktorý vás ochráni

Jednoduché, rýchle a cenovo výhodné riešenie predstavujú betónové plotové systémy od spoločnosti Bagin2, vďaka ktorým postavíte ľubovoľne vysokú stenu ľahko a za rozumnú cenu. Betónové panely sa umiestňujú medzi vymedzené betónové stĺpiky. Samotné vsádzanie jednotlivých panelov je veľmi rýchle. Betónové panely sú k dispozícií v zaujímavých reliéfnych úpravách. Dokážu tak verne napodobniť doskový plný plot či kamennú stenu.

Plotový systém môže byť doplnený a betónové stĺpiky, medzi ktoré sa sa jednotivé betónové panely umiestnia. Pre prípad zabráneniu podhrabania môžete využiť aj podhrabové dosky z našej ponuky betónových výrobkov.