betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Plné ploty pre dostatočné súkromie

Kvalitný betónový plotový systém oddelí váš dom vizuálne, a navyše sa budete cítiť v bezpečí pred prípadnými nechcenými návštevníkmi.

Betónové ploty

Betónový plot zaručí súkromie a bezpečie aj na veľmi frekventovaných miestach, zároveň má skvelé protihlukové vlastnosti.

Vyberte trvanlivý a ľahko udržiavateľný plot

V posledných rokoch si slovenskí zákazníci obľúbili betónové plotové systémy, ktoré vynikajú rýchlou výstavbou a priaznivou cenou. Betón má vynikajúcu trvanlivosť a odolnosť pred mechanickým poškodením spôsobeným nešetrným zaobchádzaním a v našej zemepisnej šírke aj pôsobením veľkých teplotných výkyvov. Na rozdiel od kovových či drevených variantov je takmer bezúdržbový. Súčasné výrobky sú navyše často vybavené najrôznejšími povrchovými úpravami zlepšujúcimi prirodzené vlastnosti betónu. Mrazuvzdornosť, odolnosť voči vode a ľahké čistenie sú tak samozrejmosťou.

Betónové panelové ploty predstavujú plné oplotenie pozemku s čo najvyššou mierou súkromia. Vyberajte z našej ponuky betónové ploty od Slovenského výrobcu: