betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Ploty a oplotenie pre vašu záhradu

Betónové ploty sú nielen funkčné, ale aj estetické. Pristanú takmer každej staršej aj modernej zástavbe a záhrade. Povrchová úprava betónových plotov navyše svedčí popínavým rastlinám, a tak nič nebráni tomu, aby sa aj betónový plot zazelenal.

Ploty a oplotenie pre vašu záhradu

Oplotenie záhrady je bezpochyby jednou z dôležitých vecí pri stavbe domu. Okrem nepozvaných hostí ochráni váš pozemok tiež pred zverou a zaistí vám súkromie. Okrem ochrannej funkcie má betónový plot tiež funkciu estetickú.

Kvalitné oplotenie záhrady a celého pozemku zaistí dostatok súkromia, chráni majetok, zapadne do architektonického konceptu stavby a nevyžaduje zvláštnu údržbu.

Odolné a trvanlivé ploty

Betonové ploty majú životnosť desaťročia a sú navyše takmer bezúdržbové. Odolajú extrémnym teplotám a zmenám počasia. Tlmia tiež rušivý hluk z ulice a chránia záhradu pred vetrom.

Rozličné dekóry a farebné prevedenia

Vybrať si navyše môžete ploty v rôznom farebnom či dizajnovom prevedení. Teraz navyše za akciové ceny.