betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Dizajnové ploty

Plánujete oplotiť pozemok okolo svojho rodinného alebo priemyselného pozemku? Chcete si v tomto ohľade dopriať kvalitného a spolahlivého prvku, ktorá bude oddeľovať váš súkromný priestor od toho verejného?

Betónové ploty sa líšia od ostatných plotových systémov a svoje pevné miesto si našli okolo záhrad alebo ako deliace steny. Tie vrátane dostatočnej nepriehľadnosti zabezpečujú aj zodpovedajúcu dekoráciu.

Výhody betónových plotov

Aj ten náročný zákazník určite uvíta jednoduchú montáž plotu. Jednotlivé panely príslušných rozmerov sú zasadzované medzi plotové stĺpiky na seba. Vrstvením tak možno docieliť absolútne originálnych a zaujímavých dizajnových tvarov. Niekto si vyberie plnú výplň, niekto skombinuje betónové panely s rôznou výplňou.

Výhodná je tiež ľahká údržba plotov. Vyhnete sa určite časovo náročnému natieraniu či iným procesom. Aj napriek tomu sa bude betónové oplotenie pýšiť dlhou životnosťou, ktorá presahuje hranicu 30 rokov.