betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónové ploty od výrobcu

Betónové ploty Bratislava tel. č.: 0903 249 444
Bezplatná obhliadka tel. č.: 0908 685 686

AKČNÁ CENA PO CELÝ ROK na betónový plot s montážou 2m výška  52,-Eur bm.       

NOVINKA - ponúkame aj obojstranné  betónové ploty v prevedení štiepaný kameň - bridlica

Oplotenie z betónových panelov

Betónový plot s rôznymi vzormi

Naša spoločnosť je Slovenský výrobca, a preto ponúkame kvalitné lacné betónové ploty z betónových panelov, ktoré bude tvoriť dizajnový doplnok vášho pozemku.

Vzor 1 - bridlica, štiepaný kameň

Vzor 1 - bridlica, štiepaný kameň

V našej ponuke nájdete okrasné betónové ploty v atraktívnych dekoroch - bridlica štiepaný kameň. Betónové panely so vzorom kameňa sú s možnosťou aj obojstranného prevedenia.

Vzor 2 - nepravidelná tehlička

Vzor 2 - nepravidelná tehlička

Dekoračné betónové ploty s imitáciou tehly na oplotenie záhrady alebo priemyselného pozemku.

Vzor 3 - obklad kameň

Vzor 3 - obklad kameň

Betónový plot so vzhľadom kamenného obkladu. NOVINKA v našej ponuke betónových plotov.

Vzor 4 - mozaika

Vzor 4 - mozaika

Betónový plot so vzorom mozaiky je dizajnovým riešením pre oplotenie domu. Aby sa plot skutočne dokonale hodil k vášmu domu, zvoľte si tiež farbu plotu. 

Vzor 5 - tehlička s lemom

Vzor 5 - tehlička s lemom

Bezzákladové oplotenie so všestranným použitím, jednoduchý stavebnicový systém za veľmi priaznivú cenu.

Vzor 6 - bridlica s lemom

Vzor 6 - bridlica s lemom

Dekoračný betónový plot s lemom má štruktúru štiepanej bridlice a svojím vzhľadom a farbou napodobňuje prírodný kameň.

Vzor 7 - NOVINKA nová bridlica (vibroliaty)

Vzor 7 - NOVINKA nová bridlica (vibroliaty)

Nechajte sa okúzliť eleganciou a inováciou, ktoré prináša betónový plot Vzor 7 - Nová bridlica (vybroliaty). Vyberte si nie len ochranu a súkromie, ale aj výnimočný kúsok exteriérového umenia, ktorý bude hýčkať vaše zmysly a pútať pozornosť každého, kto vstúpi na váš pozemok.

Betónové ploty ponúkame od výšky 1,5 m, až po výšku 2,50 m

Cennik Betónové ploty s montážou
Výška plotuakciová cena plotu s montážou / bm
1,5 m jednostranný42 €
2 m jednostranný52 €
2,5 m jednostranný62 €
2 m obojstranný72 €
2,5 m obojstranný87 €
Cenník Betónové ploty jednotlive diely
Druh položkycena / ks
Dielec jednostranný vybrovaný13 €
Dielec obojstranný (bridlica)21 €
Stĺpik 1,5 m nad zemou14 €
Stĺpik 1,75 m nad zemou15 €
Stĺpik 2 m nad zemou16 €
Stĺpik 2 m nad zemou vzor bridlica22 €
Stĺpik 2 m nad zemou rohový32 €
Stĺpik 2,25m nad zemou17 €
Stĺpik 2,5m nad zemou18 €
Dielec jednostranný polovicny (V 25cm)10 €
Dielec jednostranný vybroliaty15 €

 

Podhrabové dosky
DxŠxV v cmcena / ks
Podhrabová doska hladká 250 x 25 x 4,516e
podhrabová doska vzor nepravidelná tehlička 250 x 25 x 4,516e
podhrabová doska vzor bridlica 200 x 25 x 4,510e

 

Pri osobnom odbere jednostranného plotu je nutné si priniesť hranoly cca10x10x80cm, ktoré sa použijú pod výrobky pri nakladaní na auto. Pod každý balík 2 ks. V jednom balíku je 16 ks dielcov. V opačnom prípade sa hranol zálohuje 5€/ks. Ďakujeme za pochopenie.

Pokiaľ ide o naše výrobky, môžete sa vždy spoľahnúť na stopercentnú kvalitu za priaznivú cenu. Sme profesionáli a vždy vám radi pomôžeme s výberom vhodného oplotenia domu za priaznivú cenu práve pre vás.

Betónové ploty sú rýchlou a cenovo priaznivou možnosťou oplotenia pozemku. Ide o systém oplotenia, ktorý môžete mať hotový do niekoľkých málo dní. Stačí si vybrať variantu a rozmery betónového plotu a všetko ostatné už zariadime.

Koľko stojí betónový plot?

Tieto betónové ploty sú v súčasnosti veľmi populárne, pretože majú moderný vzhľad a hodia sa do všetkých druhov záhrad. Navyše betónový plot má zvyčajne dlhšiu životnosť a nevyžaduje veľkú údržbu. Naše ceny ako slovenského výrobcu vás milo prekvapia.

Betónové ploty s montážou: Spoľahlivosť a štýl za výhodnú cenu

Hľadáte odolné a esteticky príjemné riešenie pre váš pozemok? Betónové ploty s montážou sú ideálnou voľbou pre každého, kto chce kombinovať bezpečnosť s elegantným vzhľadom. Zistite viac o našich službách a cenách!

Betónové plotové systémy sú pre svoju vysokú pevnosť, mrazuvzdornosť a trvanlivosť výhodným a lacným riešením oplotenia pozemkov.

Betónové oplotenie má rôzne využitie:

 • v priemyselných objektoch
 • súkromných sektoroch
 • ako protihlukové bariéry

Okrasné oplotenie záhrady

O tom, že sú betónové ploty vzhľadovo jedinečné, nie je potrebné diskutovať. Vyberať si totiž možno z množstva najrôznejších zaujímavých dekorov. Najobľúbenejším dekorom pre oplotenie záhrady je imitácia štiepaného kameňa, ktorá dokáže aj z jednoduchej záhrady vytvoriť útulný priestor. Všetko sa odvíja len od vkusu majiteľa daného pozemku. Upozorniť by sme mohli aj na obojstranný betónový plot a iné variácie.

Nielen predaj, ale aj montáž oplotenia

Navyše vám v súvislosti s predajom oplotenia ponúka naša spoločnosť aj možnosť odbornej montáže betónového plotu, a tak máte istotu, že oplotenie bude perfektne sedieť na svojom mieste, a betónový plot tak jasne splní svoj účel.

Pokyny pre montáž betónového plotu

 • Stĺpiky plotu sa osadzujú do vopred vykopaných dier, hlbokých min. 50cm. Rozmery ručne kopaných dier sú minimálne 25x25cm. Rozmery vŕtaných dier priemer min. 30cm.
 • Plotové stĺpiky sa osadzujú do zvislej polohy a obetónovanie sa prevedie do úrovne bočnej drážky v stĺpiku.
 • Osadzovanie stĺpikov a montáž výplní možno vykonávať súčasne, stĺpiky musia byť ale zabezpečené vo zvislej polohe. Betónový panelový plot nie je možné použiť ako opornú stenu pre vyrovnanie terénnych nerovností.

Naša spoločnosť vykonáva aj kompletnú montáž betónových plotov.

Betónové plotové dielce je možné skladať na seba až do výšky 2,5m. Veľkou výhodou je dlhá životnosť, vysoká bezpečnosť, bezúdržbovosť a vonkajšia vizuálna ochrana. 

Betónové ploty sú skvelým spôsobom, ako dodať vašej záhrade dekoratívny nádych. Dodávajú sa v jednostrannej aj obojstrannej forme a možno ich použiť ako záhradné oplotenie alebo na zabránenie vstupu domácich zvierat alebo nepovolaných osôb. Betónové ploty sa ľahko inštalujú a možno ich prispôsobiť vašim potrebám.

Technické informácie

Nákresy

 • Naše betónové ploty sú vyrábané v najvyššej kvalite a pevnosti. 
 • Vyrábame veľkú škálu betónových plotov, ktoré je možné kombinovať podľa Vášho uváženia. 
 • Samozrejmosťou u našich betónových plotov je materiál podložený certifikátmi.

Kvalitný betónový plot za dostupné ceny?

Ak máte záujem o okrasný betónový plot prvotriednej kvality s kompletným servisom, montážou a možnosťou dopravy stavebného materiálu presne na miesto stavby, ste u nás správne. Našim klientom poskytujeme predaj, dopravu a montáž betónových plotov na mieru, u nás získate betónový plot na kľúč.

Ponúkame dekoratívne jednostranne betónové ploty so vzorom kameňa, tehly, kazety, ktoré pomôžu dodať vášmu vonkajšiemu priestoru tie najlepšie prvky. Takýto betónový plot vám poskytne slobodu potrebnú na vytvorenie vlastného čarovného, ​​odľahlého záhradného priestoru a vnesie do vašej záhrady textúru a definíciu, z ktorej sa môže tešiť každý.

Hľadáte betónový plot, ktorý bude vyzerať dobre z oboch strán?

Pozrite si našu ponuku obojstranných betónových plotov. Bagin2 je Slovenský výrobca so sídlom v Bratislave. Naše betónové ploty sú vyrobené z certifikovaného betónu a sú dostupné v rôznych vzoroch. Či už hľadáte tradičný alebo moderný vzhľad, máme betónový plot, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.

Betónové ploty ponúkame jednostranné ale aj obojstranné betónové ploty vzor štiepaný kameň bridlica so stĺpikmi.
Betónové ploty možno doplniť drevenou, plastovou alebo kovovou výplňou.

Prečo si vybrať plotový systém z betónu?

Dôvodov prečo si vybrať práve betónový plot je veľa ale medzi tie najdôležitejšie patrí to, že vám betónové oplotenie pozemku predovšetkým zaistí súkromie, ak susedíte s hlučnými susedmi či hlučnými cestami. Potom čiastočne odhluční vašu záhradu.

Ak hľadáte odolné a vizuálne príťažlivé riešenie pre oplotenie vášho pozemku, naše betónové panelové ploty sú perfektnou voľbou. Ako renomovaný slovenský výrobca ponúkame širokú škálu dizajnov a štýlov, ktoré splnia vaše estetické aj funkčné požiadavky. Naše betónové ploty sú známe svojou vysokou odolnosťou  a dlhou životnosťou. Ponúkame výborné ceny a služby, čím zabezpečujeme spokojnosť zákazníkov po celom Slovensku.

Potrebujete betónový plot? Ak áno, oceníte mnohé výhody použitia betónových plotových panelov. Ako skúsení výrobcovia vieme, že tieto panely sú dobrou investíciou pre vašu nehnuteľnosť.

Tu je niekoľko dôvodov, prečo betónový plot:

 • Betónové ploty sú odolné a spoľahlivé. Vydržia mnoho rokov bez potreby akejkoľvek údržby.
 • Sú nákladovo efektívne. V porovnaní s inými typmi plotov sú betónové ploty cenovo dostupné. V Bagin2 ich nájdete za dobrú cenu.
 • Ľahko sa inštalujú. Betónové plotové panely nevyžadujú žiadne špeciálne zručnosti ani vybavenie.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Kontaktný formulár - Betónové ploty

Betónové ploty, oplotenie, odolné voči nepriazni počasia, jednoduchá montáž, množstvo vzorových kombinácií, cenovo dostupné pre každého.

Ak hľadáte dizajnový betónový plot z betónových panelov na vytvorenie nového záhradného oplotenia, už nehľadajte. U nás v Bagin2 v Bratislave nájdete plno vzorov betónových plotov, ktoré vám pomôžu nájsť dokonalý dizajn pre váš pozemok.

Ponúkame možnosť výberu až z 6 druhov betónových plotov, ktoré možno medzi sebou rôzne kombinovať. V našej ponuke nechýbajú ani ďalšie betónové výrobky.

Takýto betónový plot si získava vďaka svojim skvelým vlastnostiam obľubu mnohých zákazníkov. Betónové ploty Bagin2 z panelového systému sú z prírodného nefarbeného betónu, alebo vo farebnej variante farebného betónu. Panely plotu môžu byť z jednej strany s hladkým betónových povrchom a druhej so zvoleným dekorom. V našej ponuke nájdete aj betónové panelové ploty obojstranné. 

Betónové ploty sú optimálnym riešením oplotenia pre rodinné domy, záhrady aj priemyselné objekty v Bratislave a okolí. Ich bezzákladové riešenie totiž výrazne znižuje náklady na realizáciu a zároveň skracuje čas výstavby. Elegantné oplotenie domu tak môžete mať hotové do niekoľkých dní. Stačí si len vybrať z pestrej ponuky vzorov našich betónových plotov.

Betónové ploty, betónové oplotenie, betónové výrobky

Ak plánujete oplotiť svoj ​​pozemok betónovým plotom, neváhajte a využite toto zaujímavé riešenie zložené z jednoduchých a ľahko použiteľných betónových prvkov. Tento betónový plot získava vďaka svojim skvelým vlastnostiam rýchlo na obľube. Betónové ploty, oplotenie. Áno, je to pravdivé označenie pre tento druh betónového výrobku - plotu. Oproti murovaným oploteniam zo strateného debnenia, štiepaných blokov či rôznych tehál, toto vyžaduje iba odporúčané zahĺbenie a zabetónovanie jednotlivých betónových stĺpikov, do ktorých sa následne zasúvajú jednostranne pohľadové betónové platne vybraného dekoru a tvaru.

Oplotenie domu

Oplotenie si dnes zaobstaráva snáď každý majiteľ rodinného domu. Jedným s dôvodov býva snaha udržať si aspoň minimálne súkromie, ďaľším je ochrana zdravia a majetku a na koniec tu je aj dôvod estetický. Pokiaľ teda túžite po tom mať plot v krásnej farbe, ktorá presne ladí k vášmu domu. Ak hľadáte lacné oplotenie, ktoré je navyše esteticky dekorované a ešte aj praktické, betónové oplotenie bude tou správnou voľbou.

Oplotenie domu sa od oplotenia záhrad môže líšiť v dizajnovom prevedení samotného oplotenia. V našej ponuke betónových plotov nájdete rôzne dekory oplotenia. Dodávame kompletné oplotenie pozemku, plotové stĺpiky a všetko príslušenstvo.

Dekoračné ploty ako oplotenie záhrady

Dekoračné oplotenie záhrady slúži k oddeleniu menšieho pozemku, záhrady či ako deliace steny. Betónové ploty disponujú jedinečnými dekoračnými a bezúdržbovými vlastnosťami zároveň oplývajú nevtieravým a elegantným dizajnom. Dajú sa ľahko kompletne rozobrať a sú k dostatiu vo viacerých rozmeroch.

Ako betónové ploty vyzerajú? 

Betónový plot je zostavený z koncových a priebežných stĺpikov, medzi ktoré sú vsunuté betónové platne. Betónové ploty sú vyrobené v šedej farbe - farbe betónu s možnosťou natretia fasádnou farbou.

Ako je na tom betónový plot so vzhľadom? 

Betónové ploty vyrábame vo veľa dekoroch, stačí si jednoducho vybrať taký, ktorý sa k vášmu domu najviac hodí. To isté platí aj o farbe plotu. Ak si chcete betónový plot  najskôr prezrieť ako vyzerá v reáli, navštívte našu predajňu. Prezrite si betónové ploty v celej ich kráse a rozhodnite sa pre okrasný a praktický plot. 

Okrasné ploty

Môžete si vybrať z veľkej ponuky rôznych okrasných betónových plotov či už so vzorom kameňa, tehličky a alebo iným. Samozrejme dodávame tiež betónové stĺpiky v rovnakom vzore.

Stavba plotu

Stavba plotu patrí k základným prácam, ktoré sú nevyhnutné hneď, ako sa postaví nový dom. Veľmi často sa musí postaviť nový plot, keď zchátrá ten starý. V prípade, že potrebujete novú stavbu plotu, ponúkame vám riešenie. Murované ploty si vyžadujú získať stavebné povolenie. Práve z toho dôvodu mnoho ľudí volí betónový plot, ktorý pevné základy nepotrebuje.

Akým spôsobom bude stavba plotu prebiehať?

Pri výbere oplotenia je potrebné zvážiť či si betónové oplotenie postavíte sami lebo si ho necháte zriadiť na kľúč. Bez toho aby ste potrebovali čokoľvek riešiť, keď sa zveríte do našich rúk, nemusíte sa od začiatku o nič starať a po montáži sa len tešiť z nového plotu.

Prečo chcem pozemok oplotiť?

Zásadným dôvodom na oplotenie pozemku je potreba ochrany a súkromia. V prípade betónového oplotenia sú tieto požiadavky komplet splnené - plotové panely do seba zapadajú spôsobom, ktorý zabezpečuje nepriehľadnosť a zvukovú izoláciu. Okrem toho výšková variabilita umožňuje stavbu plotu až do výšky 2,5 m.

Keď máte pozemok okolo rodinného domu, priemyselného alebo komerčného objektu, ktorý je rozsiahlejšií, určite vám okrem estetickej stránky pôjde aj o cenu. Betónové oplotenie ponúka z tohto pohľadu zaujímavé estetické riešenie, kde si možno vybrať z veľkého množstva výškových, farebných a vzorových variantov. 

Panelový plot - rôzne vzory

Hľadáte spoľahlivý spôsob, ako ohraničiť a zdobiť svoj pozemok? Panelový plot, je výbornou voľbou, ktorá môže zvýrazniť krásu vašej záhrady a zároveň poskytnúť praktické ohraničenie. V našom sortimente nájdete betónové panelové ploty, aby ste si mohli vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a estetickým predstavám.

Akú majú betónové ploty životnosť? 

Betónové ploty sú vyrobené z certifikovaného betónu stáleho zloženia, preto je betónové oplotenie odolné voči dažďu, snehu, mrazu, skrátka všetkým poveternostným vplyvom. Je veľmi pružný, takže mu neublíži ani prudké striedanie teplôt a slnečné žiarenie. Vďaka svojim vlastnostiam majú betónovej ploty veľmi dlhú životnosť.

Okrasné ploty zaistia bezpečnosť s dokonalým vzhľadom

Dajú sa použiť ako okrasné oplotenie záhrady. Jednou z výhod je, že môžu byť využité ako vysoké nepriehľadné deliace steny. Betónové okrasné ploty sú schopné zaistiť bezpečnosť priemyselného objektu a súčasne pôsobia ako protihluková bariéra.

Profesionálne služby a betónový plot na mieru

Naše ploty sú vysoko kvalitné, poskytujeme našim klientom nielen predaj, ale aj profesionálne poradenstvo, dopravu a montáž plotu na kľúč. Betónový plot je zostavený z niekoľkých plotových dielcov, je teda jednoducho prispôsobiteľný Vašim konkrétnym požiadavkám. Neváhajte a kúpte si domov aj vy betónový plot z kvalitného certifikovaného betónu. Nemusíte sa o neho starať a vydrží vám slúžiť niekoľko desiatok rokov.

Montáž betónového plotu

Sme schopní prepraviť materiál na vašu stavbu betónového plotu za prijateľnú cenu dopravy. Ploty rovnako montujeme na kľúč. Naša montáž betónových plotov je rýchla, kvalitná, s minimálnym zásahom do terénu.

Montáž plotu je jednoduchá. Betónové platne sa zvisle vsunú medzi dva priebežné stĺpiky. Výška plotu závisí len na vás.

Využitie

Betónové ploty majú veľké množstvo využitia: oplotenie rodinných domov, priemyselných objektov, stavbe deliacich stien, až po dekoratívne oplotenie záhrady apod.

Stavba plotu z hotových prefabrikátov je  v porovnaní s inými materiálmi najlacnejšou a najmenej prácnou variantou. Z typizovaných dielov sa veľmi rýchlo zostaví plný múr, plot v kombinovanom prevedení s rôznymi výplňami.

Zďaleka nie o každom plote môžete povedať, že je okrasný a hodí sa k domu, okolo ktorého je postavený. Betónový plot je však veľmi prispôsobivý a univerzálny, môžete si objednať plot v rôznych výškach podľa toho, ktorá sa vám najviac páči a hodí.

Bezzákladové betónové oplotenie - najobľúbenejšie oplotenie záhrady v poslednej dobe. V podstate si môžete postaviť okolo domu až 2,5 m vysokú betónovú stenu pri nízkych nákladoch. V čase keď si nemôžeme vybrať suseda a nie vždy sú vzťahy ideálne je betónové oplotenie jedno z najelegantnejších riešení. Doba stavby plota sa v podstate zhoduje s dobou potrebnou pre stavbu pletivového plotu s podhrabovou doskou.

Kam umiestniť betónové ploty:

 • okrasné oplotenie záhrady
 • vysoké susedské deliace steny (výška až 2,5 m)
 • krytý priestor pre vozidlo
 • bezpečnostné oplotenie priemyslového objektu
 • protihluková bariéra
 • výbehy pre zvieratá

Naše betónové ploty sú navrhnuté tak, aby sa zasúvali do betónových stĺpikov.

Panelové plotové systémy

Panelové ploty je možné použiť k výstavbe klasického plotu s podmurovkou a drevenou alebo plastovou výplňou, ale ako aj nepriehľadného múru. Tieto plotové systémy z umelého kameňa sa vyznačujú jednoduchou montážou.

Betónové plotové platne sa vyrábajú v prevedení s jednostrannou povrchovou úpravou , ale ako obojstranné betónové ploty. Povrchová úprava býva najčastejšie : štiepaný kameň, nepravidalné tehličky, kazeta a veľa iných druhov.

Okrasné obojstranné betónové ploty

Ak chce z okna vidieť okrasnú stranu plotu, musí byť zvonku hladká alebo naopak, čo nie je práve ideálne. Preto bola vyvinutá technológia, ktorá umožnila vyrobiť okrasné ploty z betónu dekorované z oboch strán.

Panelové ploty ale nemusia byť stavané len z betónových panelov. Záleží na vkuse a potrebách majiteľa pozemku, či mu neprekážajú pohľady okoloidúcich alebo si potrpia na bezpečie a súkromie, ktoré zabezpečujú najmä betónové panelové ploty.

Montovaný plot

Naše montované betónové ploty sa skladajú z plných plotových panelov alebo z panelov s otvormi a plotových stĺpikov.

Dovoz a montáž oplotenia

Na nás sa môžete obrátiť nielen v s súvislosti s kúpou oplotenia, ale aj s celkovou montážou a dovozom stavebného materiálu. 

Betónové ploty Bratislava
tel. 0903 249 444

Oplotenie pozemku

Oplotenie pozemku je nepostrádateľnou súčasťou zabezpečenia pred vniknutím nevítaných hostí. Vyberte si z našej ponuky betónových plotov to správne oplotenie pozemku pre vás.

Doprava betónových plotov

V neposlednom rade zabezpečujeme aj dopravu plotov do všetkých častí Slovenska. Ponúkame Vám tak kompletný servis. U nás dostanete betónové ploty na profesionálnej úrovni.

Betónové ploty skladané z prefabrikovaných dielcov ponúkajú široké dizajnové možnosti a rôzne vzorové prevedenia.  Od vzhľadu prírodného kameňa cez elegantnú mozaiku až po atraktívne reliéfy s prírodnými motívmi.

Tieto plotové systémy sa vyznačujú jednoduchou montážou. Jednotlivé plotové diely umiestnime medzi plotové stĺpiky. Takýto plotový systém je bezzákladovým riešením, ktorý zlacňuje celú výstavbu.

Betónové ploty - výhody

 • jednoduchá montáž
 • veľké množstvo kombinácií jednotlivých typov dosiek
 • bezúdržbový - odolný voči vetru, snehu, ľadu, atď ...
 • kompletne rozoberateľný
 • elegantný, nevšedné vzory
 • ochranný - chráni majetok pred cudzím poškodením
 • cenovo dostupný pre každého
 • vhodný hlavne pre rodinné domy, chaty, priemyselné objekty a firmy, ale aj pozemky, lesy
 • môžete si natrieť betónový plot fasádnou farbou

Sme platcami DPH