betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónové žumpy

Betónové nádrže a betónové žumpy od slovenského výrobcu. Objednajte si betónovú nádrž na dažďovú vodu rôznych objemov. Betónová žumpa predstavuje vhodné riešenie pre stavby, rodinné domy a menšie objekty bez napojenia na kanalizáciu.

Betónové nádrže

Máme dopravné prostriedky prispôsobené pre prepravu betónových žúmp.

Betónové žumpy v kompletnej zostave predstavujú hotový výrobok, ktorý je ihneď po osadení a napojení schopný plniť svoju funkciu. Zákazník tak dostáva k dispozícií plnohodnotnú železo-betónovú žumpu bez nutnosti náročnej výstavby a dodatočných prác.

Betónová žumpa vyrieši odpadovú vodu, ak nie je dostupná kanalizácia

Najjednoduchšie a najviac ekonomické riešenie je práve využitie betónovej žumpy, a tak ho volí väčšina ľudí.

Betónové žumpy skladom

Betónové žumpy vlastnej výroby máme na sklade. Dodávané sú spolu s poklopom a komínom.

Máme vlastnú výrobu na betónové nádrže použiteľných ako betónová žumpa, nádrž na dažďovú vodu, zberná nádrž a podobne. Betónová žumpa nepraská a je odolná voči poškodeniu. Betónové žumpy sú pojazdné s automobilom so zárukou, že nádrž nebude poškodená.

U všetkých typov nami ponúkaných betónových nádrží či ich už využijete na dažďovú vodu alebo ako betónovú žumpu garantujeme použitie prvotriednych materiálov, dôkladné prevedenie dlhú životnosť.

Ponúkame kvalitné, nepriepustné a funkčné betónové nádrže v rôznych objemoch.

Betónové žumpy a nádrže na dažďovú vodu predstavujú riešenie, ako si získať čiastočnú nezávislosť na vode pre zalievanie záhrady, umývanie automobilov či splachovanie toalety.

BETÓNOVÉ ŽUMPY ROZMERY A CENY
BETÓNOVĚ ŽUMPY D x Š x VCENAV €/KS
Betónová žumpa 1,5 m3, vonkajšie rozmery 140x110x160 350€
Betónová žumpa 2 m3, vonkajšie rozmery 145x115x200400€
Betónová žumpa 3 m3, vonkajšie rozmery 160x160x170 450€
Betónová žumpa 5 m3, vonkajšie rozmery 200x220x174550€

Ku každej betónovej žumpe je komín V 50cm a poklop V 5cm v cene.

Zaujala vás niektorá betónová žumpa? 
Chcete vybaviť váš pozemok kvalitným typom betónovej nádrže?


Neváhajte nás kontaktovať

Kontaktný formulár - Betónové žumpy