betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónove žumpy tel.č: 0903249444

Betónové nádrže a betónové žumpy od slovenského výrobcu. Objednajte si betónovú nádrž na dažďovú vodu rôznych objemov. Betónová žumpa predstavuje vhodné riešenie pre stavby, rodinné domy a menšie objekty bez napojenia na kanalizáciu.

Betónové nádrže

Máme dopravné prostriedky prispôsobené pre prepravu betónových žúmp.

Betónové žumpy v kompletnej zostave predstavujú hotový výrobok, ktorý je ihneď po osadení a napojení schopný plniť svoju funkciu. Zákazník tak dostáva k dispozícií plnohodnotnú železo-betónovú žumpu bez nutnosti náročnej výstavby a dodatočných prác.

Jednokomorová betónová žumpa je nádrž na odpadovú vodu vyrobená na slovensku z certifikovaného betónu a za veľmi atraktívnu cenu. Betónové žumpy jednokomorové predstavujú ideálne riešenie pre menšie pozemky, ale aj miesta s vysokou vlhkosťou.

Kvalitné, lacné a certifikované betónové žumpy vyhotovené z materiálov najvyššej kvality. Výber veľkosti žumpy závisí od počtu osôb domácností, respektíve počtu osôb využívajúcich stavebný objekt.

Potrebujete kvalitnú žumpu? Betónová žumpa predstavuje najlepšie riešenie, ako pri svojho objekte zabezpečiť vhodné miesto pre odtok odpadu. Odpad skrátka potrebuje svoje miesto a my ponúkame lacné a kvalitné riešenie pre každého. Náš sortiment obsahuje širokú ponuku betónových žúmp, ale aj ďalších produktov, bez ktorých si nemožno bývanie predstaviť.

Betónová žumpa vyrieši odpadovú vodu, ak nie je dostupná kanalizácia

Najjednoduchšie a najviac ekonomické riešenie je práve využitie betónovej žumpy, a tak ho volí väčšina ľudí.

Betónové žumpy skladom

Betónové žumpy vlastnej výroby máme na sklade. Dodávané sú spolu s poklopom a komínom.

Široké využitie žúmp

Betónové žumpy možno použiť na odpadovú aj dažďovú vodu. Vhodné sú aj na uskladnenie potravín a odlučovanie tukov.

Máme vlastnú výrobu na betónové nádrže použiteľných ako betónová žumpa, nádrž na dažďovú vodu, zberná nádrž a podobne. Betónová žumpa nepraská a je odolná voči poškodeniu. Betónové žumpy sú pojazdné s automobilom so zárukou, že nádrž nebude poškodená.

U všetkých typov nami ponúkaných betónových nádrží či ich už využijete na dažďovú vodu alebo ako betónovú žumpu garantujeme použitie prvotriednych materiálov, dôkladné prevedenie dlhú životnosť.

Ponúkame kvalitné, nepriepustné a funkčné betónové nádrže v rôznych objemoch.

Betónové žumpy a nádrže na dažďovú vodu predstavujú riešenie, ako si získať čiastočnú nezávislosť na vode pre zalievanie záhrady, umývanie automobilov či splachovanie toalety.

BETÓNOVÉ ŽUMPY ROZMERY A CENY
BETÓNOVĚ ŽUMPY D x Š x VCENAV €/KS
Betónová žumpa 1,5 m3, vonkajšie rozmery 140x110x160 370€
Betónová žumpa 2 m3, vonkajšie rozmery 145x115x200420€
Betónová žumpa 3 m3, vonkajšie rozmery 160x160x170 470€
Betónová žumpa 5 m3, vonkajšie rozmery 200x220x174580€

Výroba žúmp

Spoločnosť Bagin2 vyrába betónové žumpy a betónové nádrže už s dlhoročnou tradíciou. Poskytujeme komplexné typizované žumpy a prvotriedne betónové výrobky s certifikátmi.

Naše betónové žumpy vyrábame v mnohých veľkostiach a variantoch - pozrite sa na našu kompletnú ponuku betónových žump.

Ku každej betónovej žumpe je komín V 50cm a poklop V 5cm v cene.

Zaujala vás niektorá betónová žumpa? 
Chcete vybaviť váš pozemok kvalitným typom betónovej nádrže?


Neváhajte nás kontaktovať

Hľadáte kvalitné a nepriepustné betónové žumpy v Bratislave od slovenského výrobcu Je pre vás dôležitá aj atraktívna cena?
Kontaktujte nás!

Kontaktný formulár - Betónové žumpy