betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Kompletné oplotenie pozemku a rodinného domu

Ak preferujete súkromie alebo sa váš pozemok nachádza v nie práve tichej oblasti ( napríklad pri rušnej ceste), môžete zvoliť radikálny typ oplotenia pozemku a rodinného domu, a tým je betónový plot.

Oplotenie, ktoré chráni vaše súkromie a je jednoduché na montáž

Betónový plot sa jednoducho vyskladá z betónových stĺpikov a betónových panelov, ktoré sú z jednej alebo z oboch strán dekorované (tehla, bridlica, kazeta a pod.). Betónové plotové stĺpiky majú drážky, do ktorých sa podľa požadovanej výšky zasúvajú jednotlivé betónové dosky. 

Stavba betónového plotu je teda akási stavebnica, však pomerne náročná na váhu jednotlivých komponentov. Betónové oplotenie však nakoniec ponúkne vysokú bezpečnosť, stopercentné súkromie a výraznä zvukovú bariéru.