betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Dekoračné ploty

Betónové ploty vám ponúknu celú radu atraktívnych vzhľadov. Skladajú sa z plotových stĺpikov a dielcov, ktoré sa medzi stĺpikmi zasúvajú. Vďaka tomu je variabilná výška plotu, tvar jeho zakončenia, farba a tiež dekor.

Donedávna existovali iba betónové ploty s dekorom na jednej strane panelu, vďaka technologickému pokroku si však teraz môžete vybrať aj obojstranné betónové ploty, ktoré ponúknu atraktívny dekor z vnútornej i vonkajšej strany plotu. Tiež farba plotu je voliteľná, každý si teda vytvorí vlastné oplotenie pozemku, ktoré sa mu bude páčiť.

Moderné pozemky, vidiecke domy a záhrady z ulice sú často zdobené estetickým dekoračným plotom z betónu, ktorý je stále obľúbenejší. Panely je možné vyrobiť jednostranné (obraz vo dvore alebo na ulici) alebo obojstranné dekorované.

Dekoračné oplotenie slúži na oplotenie predzáhradiek či celých pozemkov okolo domu. Oplotenie môže byť esteticky zakončené.

Tieto dekoračné ploty sú okrem dizajnového spracovania navyše univerzálnym typom oplotenia pozemku. Vďaka kvalitnému betónu, z ktorého sú vyrobené, potvrdzujú veľa potrebných vlastností, ktoré by žiadnemu správnemu plotu nemali chýbať. Je nevyhnutné, aby bol plot dostatočne stabilný, odolný a mal dlhú životnosť. Betónové ploty spĺňajú všetky tieto požiadavky, vydržia vám bez problémov a nárokov na údržbu slúžiť dlhé desiatky rokov

Firma Bagin2 vyrába dekoračné betónové ploty pre rodinne domy, firemné objekty, chaty, záhrady a pozemky.