betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónové podhrabové dosky

Podhrabové dosky vám zaručia jednoduchšiu údržbu vášho pozemku. Zabraňujú prerastaniu buriny do plota a hlavne znemožnia vstup a podhrabanie zvieratám z alebo na váš pozemok.

Podhrabové plotové dosky sú šikovným stavebným prvkom, ktorý zvýši celkovú odolnosť plotu. Podhrabové dosky zabránia zvieratám v tom, aby sa vydali z pozemku alebo naň vnikli.

Podhrabové dosky sa jednoducho vložia do držiakov medzi stĺpikmi oplotenia. Pristanú všetkým  druhom plotov a sú jednoznačne najlacnejší variant podmurovky.

Rovnako ponúkame ďalšie príslušenstvo a doplnky pre ploty a oplotenie, stavbu plotu, montáž plotu a zostavenie plotu a oplotenia, ako sú: stĺpiky na plot, podhrabové dosky, betónové plotové panely.

Betónové podhrabové dosky


Podhrabové dosky sú určené  ako nízka podmurovka pod drôtené pletivo alebo drevenú výplň, či betónové ploty, kde zabraňujú korodovaniu spodnej časti pletiva a hnitie plotových dosiek a znižujú nebezpečenstvo vniknutiu drobných zvierat na pozemok. Povrch podhrabových dosiek je štandardne z betónu s reliéfom kameňa, ktorá dodáva výrobku kvalitný vzhľad.


Hľadáte podhrabové dosky? U nás nakúpite podhrabové dosky lacno spolu s možnosťou nákupu kompletného plotového systému.