betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónové podhrabové dosky

Podhrabové dosky vám zaručia jednoduchšiu údržbu vášho pozemku. Zabraňujú prerastaniu buriny do plota a hlavne znemožnia vstup a podhrabanie zvieratám z alebo na váš pozemok.

Podhrabové plotové dosky sú šikovným stavebným prvkom, ktorý zvýši celkovú odolnosť plotu. Podhrabové dosky zabránia zvieratám v tom, aby sa vydali z pozemku alebo naň vnikli.

Podhrabové dosky sa jednoducho vložia do držiakov medzi stĺpikmi oplotenia. Pristanú všetkým  druhom plotov a sú jednoznačne najlacnejší variant podmurovky.

Rovnako ponúkame ďalšie príslušenstvo a doplnky pre ploty a oplotenie, stavbu plotu, montáž plotu a zostavenie plotu a oplotenia, ako sú: stĺpiky na plot, podhrabové dosky, betónové plotové panely.

Betónové podhrabové dosky