betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónové oplotenie záhrady a jeho výhody

Betónový plot, ktorý pripomína prírodný kameň sa dokonale hodí na oplotenie záhrady.

Betónové oplotenie záhrady

Betónové ploty sa robia v rôznych výškach, takže ak chcete len nenásilne vymedziť hranicu svojho pozemku, môžete postaviť nízky betónový plot.

Výhody betónového oplotenia

Hlavnou výhodu betónového plotu predstavuje jeho dlhá životnost. Betónové oplotenie vydrží 30-40 rokov. To však nemá žiadny vplyv na kvalitu a úžitkové vlastnosti betónového plotu, medzi ktoré patrí vysoká mrazuvzdornosť, odolnosť proti pôsobeniu vody a mechanickému zaťaženiu.

Nespornou výhodou betónového plotu je rýchlosť stavby a možnosť zaobstarať si plot za prijateľnú cenu. Nezanedbateľná je bezúdržbovosť betónového plotu, čo iste oceníte nielen pri plote, ale aj u výbehov pre zvieratá a celkovo zladiť s oplotením záhrady.