betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Široký sortiment betónových výrobkov

Spoločnosť Bagin2 svojim výrobným programom pokrýva niekoľko segmentov trhu s betónovými stavebnými materiálmi: jedná sa o prvky plotovej výstavby ako sú betónové ploty, vodomerné šachty, dielce pre výstavbu studní a menšie betónové výrobky ako sú napríklad betónové zábrany.

betónové výrobky bagin2

Pre stavbu betónového plotu sú to betónové panely v rôznych výškach a dekoroch, ktoré sa umiestňujú medzi betónové stĺpiky. Súčasťou betónového plota môžu byť aj podhrabové dosky rovnako vlastnej výroby z certifikovaného betónu. 

Ostatné betónové výrobky, ktoré spoločnosť Bagin 2 ponúka sú betónové šachty rôznych rozmerov a studničné skruže.Všetko samozrejme za najlepšiu cenu v Bratislave a okolí. 

Prezrite si náš sortiment betónových výrobkov:

Betónový plot vzor kameň

Betónový plot vzor kameň

V našej ponuke nájdete okrasné betónové ploty v atraktívnych dekoroch - bridlica štiepaný kameň. Betónové panely so vzorom kameňa sú s možnosťou aj obojstranného prevedenia.

Betónový plot vzor tehlička

Betónový plot vzor tehlička

Dekoračné betónové ploty s imitáciou tehly na oplotenie záhrady alebo priemyselného pozemku.

Betónové stĺpiky (vinohradnícke)

Betónové stĺpiky (vinohradnícke)

Betónové plotové stĺpiky sa hodia pre stavbu betónových plotov, ale aj pre stvabu plotu z pletiva. Stĺpiky na betónový plot rozlišujeme na priebežné alebo koncové podľa umiestnenia v betónovom plote. 

Podhrabové dosky

Podhrabové dosky

Betónové podhrabové dosky sú nevyhnutnou pomôckou pri stavbe rôznych druhov plotov. Nemusíte sa namáhať s betónovaním alebo murovaním. Podhrabové dosky sa hodia pre každú situáciu, ktorá je spojená s oplotením. Podhrabové dosky sa hodia na ploty okolo vášho rodinného domu, okolo skladu či priemyselného podniku aj okolo miesta, kde je potreba vytvoriť provizórne oplotenie.

Studničné skruže

Studničné skruže

Dielce pre studne - betónové skruže slúžia na budovanie studní a šácht. Studničné skruže sú odolné voči mrazu a ďalším vplyvom prostredia, sú rozmerovo stále a trvanlivé.

Vodomerné šachty

Vodomerné šachty

Sortiment Bagin 2 zahŕňa aj kvalitné betónové vodomerné šachty, ktoré umožnia bezproblémový prístup k vodomeru. Betónové vodomerné šachty sa používajú ako komory pre vodomery a slúžia na ochranu vodovodnej prípojky. Betónová vodomerná šachta je obdĺžnikového tvaru.