betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Montáž betónového plotu

Pomocou betónového plotu pomerne ľahko a rýchlo môžete vybudovať okolo pozemku odolnú a nepriehľadnú stenu bez nárokov na údržbu a s dlhoročnou výdržou.

Rýchla výstavba plotu

Hlavnou prednosťou týchto plotov je rýchlosť výstavby a v porovnaní s inými druhmi oplotenia tiež oveľa dlhšia životnosť. Princíp stavby betónového plotu spočíva v zabudovaní betónových stĺpikov, do ktorých drážok sa potom zasúvajú betónovej dosky. V tejto technológii práve spočíva rýchlosť stavby oplotenia. Stĺpiky sa zabudujú do krajiny napevno v pravidelných vzdialenostiach a ich počet záleží na tom, aký veľký pozemok chcete oplotiť. Na koniec plota sa potom zabuduje koncový stĺpik.

Odolnosť plotov

Technológia výroby, použitia certifikovaných surovín a pridávanie priemyselných armatúr, to všetko podľa výrobcov zabezpečuje u betónových plotov dobré vlastnosti, ako je pevnosť, tvrdosť, odolnosť proti poveternostným vplyvom, mrazu či vode.