betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betonblock - stavebné betónové kocky tel.c.: 0903249444

Betónové  kocky - bloky sú ideálnym stavebným prvkom nielen pre stavbu oporných múrov. Jedná sa o plný betónový blok so zámkom, ktorý sa stavia jednoduchým systémom ako stavebnice.

Betonblock - betónové bloky sú obľúbené zákazníkmi po celom svete.

Čo keby ste mohli v prípade potreby ľahko zmeniť betónovú konštrukciu? To ponúka konkrétne príležitosti, ktoré sú pri nalievanom betóne nemožné. Betónové kocky vytvárajú jednoduchý systém s možnosťou premiestňovania s neobmedzenými možnosťami rozšírenia.

Betónbloky sú vyrábané z betónu a sú vhodné do prostredia, kde sú vystavené vlhku aj mrazu. Betónové kocky bloky vyrábame v šiestich rozmeroch. Betónové bloky majú zámky pre presné uloženie.

Betónové kocky - bloky sa vyznačujú vysokou flexibilitou, stabilitou a pevnosťou. Ich jednoduchá montáž umožňuje rôznu variabilitu použitia. Napríklad oporné steny, spevnenie svahu alebo boxy na skladovanie sypkých materiálov.

BETÓNOVÉ KOCKY - BLOKY ROZMERY, VÁHA A CENA
D x V x Š v cmCena v €/ks
80 x 80 x 160 = 2360 kg140 €
80 x 80 x 80 = 1180 kg75€
60 x 60 x 180 = 1560 kg95 €
60 x 60 x 60 = 520 kg35 €
40 x 40 x 160 = 590 kg45 €
40 x 40 x 40 = 145 kg15 €

Flexibilný konštrukčný systém

S našimi betónovými kockami vyriešite každý projekt. Betónové kocky sú naskladané bez použitia akýchkoľvek upevňovacích materiálov.

Zostávajú premiestniteľné a umožňujú vám previesť úpravy alebo premiestnenie v akomkoľvek okamihu.

Betónbloky - betónové kocky sú určené tým, ktorí chcú rýchlo a s ohľadom na k životné prostredie postaviť dočasné aj trvalé konštrukcie.  Takéto betónbloky  sú stavebné prvky z betónu v tvare kvádra so zámkom, ktoré do seba zapadajú ako kocky stavebnice. Zámok je tvorený kónickými výstupkami na hornej ploche a rovnakým vybraním na spodnej ploche bloku. Spoločnosť Bagin2 ponúka širokú škálu rozmerových variantov tohto betónového systému.

Betónové kocky- bloky nájdu svoje uplatnenie všade tam, kde je cena, odolnosť a rýchlosť výstavby prioritami. Demontáž je rovnako jednoduchá ako stavba.

Postup je preverený mnohými úspešnými stavbami po celej republike a v zahraničí.

Využitie betónových kociek: - blokov

boxy pre sypké materiály, ochranné hrádze proti vode, zberné dvory, ploty, oporné múry, protihlukové steny, ohrady a pod.

Výhody, ktorými betónové kocky bloky disponujú

  • jednoduchá montáž a demontáž
  • rýchlosť výstavby
  • možno inštalovať na spevnené podložie (nie je nutné betónovať základy)
  • veľká stabilita
  • pri určitých stavbách nie je nutné stavebné povolenie
  • jedná sa o dočasné stavby

Pevnosť, jednoduchá montáž a stabilita stavebného systému

To všetko predstavujú betónové kocky - bloky, ktoré si môžete objednať aj vy. Stačí si vybrať a vyplniť objednávací formulár alebo nás kontaktovať telefonicky na 0903 249 444.

Nezáväzná cenová ponuka - betónové bloky - kocky