betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betonblock - stavebné betónové kocky tel.c.: 0903249444

Betónové  kocky - bloky sú ideálnym stavebným prvkom nielen pre stavbu oporných múrov. Jedná sa o plný betónový blok so zámkom, ktorý sa stavia jednoduchým systémom ako stavebnice.

Betonblock - betónové bloky sú obľúbené zákazníkmi po celom svete.

Čo keby ste mohli v prípade potreby ľahko zmeniť betónovú konštrukciu? To ponúka konkrétne príležitosti, ktoré sú pri nalievanom betóne nemožné. Betónové kocky vytvárajú jednoduchý systém s možnosťou premiestňovania s neobmedzenými možnosťami rozšírenia.

Betónbloky sú vyrábané z betónu a sú vhodné do prostredia, kde sú vystavené vlhku aj mrazu. Betónové kocky bloky vyrábame v šiestich rozmeroch. Betónové bloky majú zámky pre presné uloženie.

Betónové kocky - bloky sa vyznačujú vysokou flexibilitou, stabilitou a pevnosťou. Ich jednoduchá montáž umožňuje rôznu variabilitu použitia. Napríklad oporné steny, spevnenie svahu alebo boxy na skladovanie sypkých materiálov.

Spoločnosť Bagin2 ponúka širokú škálu rozmerových variantov systému betónových kociek blokov.

BETÓNOVÉ KOCKY - BLOKY ROZMERY, VÁHA A CENA
D x V x Š v cmCena v €/ks
80 x 80 x 160 = 2360 kg140 €
80 x 80 x 80 = 1180 kg75€
60 x 60 x 180 = 1560 kg100 €
60 x 60 x 120 = 1040 kg70 €
60 x 60 x 60 = 520 kg40 €
40 x 80 x 160 = 1180 kg95 €
40 x 40 x 160 = 590 kg50 €
40 x 40 x 120 = 440 kg35 €
40 x 40 x 80 = 295 kg30 €
40 x 40 x 40 = 145 kg20 €
40 x 40 x 160 = 590 kg vzor BRIDLICA55 €
40 x 40 x 40 = 145 kg vzor BRIDLICA20 €

Sme výrobca a predajca betónových blokov

Betónové stavebnice je možné jednoducho skladať do seba vďaka systému zámkov, ktoré do seba presne zapadajú.

Betónové stavebnice

Budete rozširovať? Sťahovať sa? Betónové bloky sú na následnú úpravu jednoduché. Iba presúvate jednotlivé betónové bloky. Bez búrania či iných problémov.

Flexibilný konštrukčný systém

S našimi betónovými kockami vyriešite každý projekt. Betónové kocky sú naskladané bez použitia akýchkoľvek upevňovacích materiálov.

Zostávajú premiestniteľné a umožňujú vám previesť úpravy alebo premiestnenie v akomkoľvek okamihu.

Betónbloky - betónové kocky sú určené tým, ktorí chcú rýchlo a s ohľadom na k životné prostredie postaviť dočasné aj trvalé konštrukcie.  Takéto betónbloky  sú stavebné prvky z betónu v tvare kvádra so zámkom, ktoré do seba zapadajú ako kocky stavebnice. Zámok je tvorený kónickými výstupkami na hornej ploche a rovnakým vybraním na spodnej ploche bloku. Spoločnosť Bagin2 ponúka širokú škálu rozmerových variantov tohto betónového systému.

Betónové kocky- bloky nájdu svoje uplatnenie všade tam, kde je cena, odolnosť a rýchlosť výstavby prioritami. Demontáž je rovnako jednoduchá ako stavba.

Postup je preverený mnohými úspešnými stavbami po celej republike a v zahraničí.

Využitie betónových kociek: - blokov

boxy pre sypké materiály, ochranné hrádze proti vode, zberné dvory, ploty, oporné múry, protihlukové steny, ohrady a pod.

Ďalšie využitie

  • Oddelenie materiálov betonárne, kovošrotu, poľnohospodárskych plodín a pod.
  • Oporné a protihlukové steny z betónových kociek blokov, stavby ciest a železníc, lesníctvo
  • Prístrešky a jednoduché stavby vrátane domácností
  • Moderná architektúra

Výhody, ktorými betónové kocky bloky disponujú

  • jednoduchá montáž a demontáž
  • rýchlosť výstavby
  • možno inštalovať na spevnené podložie (nie je nutné betónovať základy)
  • veľká stabilita
  • pri určitých stavbách nie je nutné stavebné povolenie
  • jedná sa o dočasné stavby

Betónové bloky pre výstavbu oporných múrov - vhodné na záhrady, terasy k rodinným domom

Objednajte si betónové kocky bloky pre výstavbu oporných múrov od firmy Bagin2 z Bratislavy a nebudete ľutovať. Z presných betónblokov jednoducho vytvoríte stavbu na záhradu aj terasu k rodinnému domu.

Betónové bloky pre bezpečné ohnisko

Leto láka na opekanie pod šírym nebom. Zostaviť jednoduché ohnisko z betónových blokov je nielen rýchle, ale aj bezpečné. Betónové bloky oheň udrží pekne na mieste.

Pevnosť, jednoduchá montáž a stabilita stavebného systému

To všetko predstavujú betónové kocky - bloky, ktoré si môžete objednať aj vy. Stačí si vybrať a vyplniť objednávací formulár alebo nás kontaktovať telefonicky na 0903 249 444.

Nezáväzná cenová ponuka - betónové bloky - kocky