betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónové plotové stĺpiky vinohradnícke

Betónové plotové stĺpiky sa hodia pre stavbu betónových plotov, ale aj pre stvabu plotu z pletiva. Stĺpiky na betónový plot rozlišujeme na priebežné alebo koncové podľa umiestnenia v betónovom plote. 

Betónové stĺpiky

Betónové stĺpiky vyrábame z kvalitnej betónovej zmesi, používame iba kvalitný cement.

Do koncového stĺpika vsádzame iba jeden betónový panel, do priebežného zasunieme panel z oboch strán. Plotové stĺpiky betónové možné použiť aj pre stavbu plotu z klasického štvorhranného plotové pletiva. Ich výhodou je dlhá životnosť a pevnosť.

Betónové stĺpiky vinohradnícke hravo podržia celú konštrukciu betónového plotu.

Betónové stĺpiky a ich využitie

Princíp je jednoduchý: medzi dva priebežné betónové stĺpiky sa súvislé vsunú betónové dosky a na konci plotu medzi priebežný a koncový stĺpik. Počet dosiek a výška stĺpikov závisí od vami zvolenej výšky plotu.

Plotové stĺpiky na jednoduchú stavbu plotu 

Plotové stĺpiky sú skvelým základom pre váš existujúci plot, ktorý chcete umiestniť okolo svojho rodinného domu, chaty či firmy. Betónové stĺpiky totiž tvorí akýsi základ, na ktorý budete neskôr upevňovať pletivo, alebo medzi ktorý budete následne vsúvať betónovej dosky.

KONŠTRUKCIA

Plotové stĺpiky sú hlavné nosnou konštrukciou plotového systému. Do usadených stĺpikov sa zasúvajú plotové betónové panely.

Betónové vinohradnícke stĺpiky môžu byť použité na oporu do ovocných sadov, stĺpiky do viníc, stĺpiky na oplotenie, stĺpiky na elektrické ohradníky. 

Neoddeliteľnou súčasťou každého betónového plotu sú betónové stĺpiky, ktoré jednotlivé diely plotu spájajú. Betónové stĺpiky ponúkame v nasledujúcich veľkostiach:

BETÓNOVÝ STĹPIK VINOHRADNÍCKY ROZMERY A CENA
D x Š x V v cmCena v €/ks
250 x 9 x 8cm9€
250 x 10 x 9cm


Vinohradnícke betónové stĺpiky poslúžia aj ako opora pre vínne kríky. Pohľadový betónový stĺpik s dĺžkou 250 cm je vyrábaný na Slovensku technológiu liateho betónu.

Princíp použitia betónových stĺpikov je jednoduchý:

  • medzi dva priebežné betónové stĺpiky sa zvisle vsunú betónové platne
  • na konci plotu sa vsunú dosky medzi priebežný a koncový betónový stĺpik

Výhody betónových stĺpikov od Bagin2

  • Betónové stĺpiky sú taktiež vyrobené z certifikovaného betónu
  • Betónový povrch sa vyznačuje minimálnou pórovitosťou (povrch nie je pokrytý bodkami).
  • Elegantný svetlo šedý design.
  • Pokiaľ chcete betónové stĺpiky zladiť s farbou Vašej fasády, povrch betónového plotu možno natrieť fasádnou farbou.
  • Jednoduché riešenie v prípade odskokov.

Betónový stĺpik s prierezom 8x8cm (vinohradnícky) je vhodný na aplikácie, kde vyžadujeme dlhoročnú životnosť.

Chcete si plot urobiť po svojom? Okrem plotovej výplne budete potrebovať aj plotové stĺpiky a ďalšie príslušenstvo. Poradíme a materiál dovezieme až k vám.

Kontaktný formulár - Plotové stĺpiky