betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Prenájom skladových kontajnerov a pozemkov

Pre súkromné osoby, podnikateľov či firmy ponúkame v Bratislave - P. Biskupice, Žabí Majer na prenájom pozemky a skladovacie priestory v oceľových kontajneroch.

Tel.č.: 0903 249 444

Skladové kontajnery na uskladnenie rôzneho materiálu

Skladové kontajnery sa využívajú na stavbách, v priemyselných zónach, ale tiež samozrejme v akomkoľvek inom odvetví. Skladové kontajnery sú vhodné na uskladnenie či prevoz rôznych druhov materiálov alebo tovarov. Vysoká únosnosť podlahy zaručuje využiteľnosť kontajnera naozaj pre široké spektrum požiadaviek.

Výhody skladovacích kontajnerov

V prvom rade je dôležité, že nie ste nijako obmedzení a máte prístup k vášmu majetku kedykoľvek. Veľkosť kontajnera je závislá na vašich požiadavkách a potrebách. Prenájom našich skladovacích kontajnerov ponúkame za atraktívne ceny.