betónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemkubetónové ploty na oplotenie domu a pozemku

Betónové ploty kazetový vzor

Bezzákladové ploty,  všestranné použitie, jednoduchý stavebnicový systém za veľmi priaznivú cenu. Betónové panely so vzorom kazety.

Bezzákladové ploty - betónové oplotenie

Kto chce ušetriť a zrýchliť výstavbu, môže zvoliť bezzákladový plot z betónových panelov so vzorom v kazety.

V tomto prípade sa len zabetónujú stĺpiky, ktoré majú v sebe drážku na zasunutie panelov. Panely držia v stĺpikoch a preto nie je nutné zhotoviť betónový základ. Svoj účel toto riešenie tiež splní a navyše sa výrazne znižujú náklady a stavba je rýchlejšia. V tomto systéme môžeme postaviť aj múr alebo kombinovať panely z rôznych výplní. Betónové panely je možné tiež natrieť fasádnou farbou.

Bezzákladové ploty majú väčšinou na jednej strane vzorku, na druhej strane sú hladké.

Betónové panely so vzorom kazety

Základný stavebný element plotu, používa sa po celej dĺžke ako výplň v betónovom plote. Betónové panely na ploty rozvážame vlastnou firemnou prepravou. 

Kontaktný formulár - Betónové ploty - kazetový vzor